Jeśli czujesz, że za Twoimi plecami są intrygi, przyjrzyj się bliżej swojemu otoczeniu. Niektórzy ludzie na pozór okazują życzliwość tylko po to, aby uśpić czujność, a potem nagle zdradzają. Gwiazdy pomogą ci odpowiedzieć na pytanie, na które ze znajomych osób musisz bardziej uważać.

Skorpion

Skorpion to najbardziej podstępny znak z całego kręgu zodiakalnego. Czasami zmienia się w podłe stworzenie, którego nieoczekiwane ugryzienie zadaje śmiertelny cios. Skorpiony mają oczywiście wyjątkową wnikliwość, którą nie zawahają się użyć do złośliwości.

Skorpiony intuicyjnie znajdują ukryte sekrety, których ludzie wstydzą się ujawnić. Widzą ludzkie słabości i to co boli. Ich przebiegłe posunięcia opierają się nie tylko na chęci manipulacji, ale także na ochronie interesów własnych i bliskich. Jeśli Skorpion jest po twojej stronie, masz szczęście. Jeśli nie, lepiej przygotuj się na najgorsze. Mściwość Skorpiona jest znana wszystkim.

Panna

Ze względu na swoją małostkowość praktyczna Panna czasami sama się zawstydza. Jej pragnienie postawienia wszystkiego na półkach i odpowiadania ideałowi jest po prostu nie do zniesienia. Panna może doprowadzić każdego do szaleństwa swoim niekończącym się dokuczaniem i moralizowaniem. Ale nie daj Boże, jeśli nagle stabilny świat Panny zostanie zniszczony przez kogoś z jej otoczenia.

Przedstawiciele spod tego znaku robią wszystko powoli i metodycznie, więc ich zemsta jest podawana na zimno. W tym celu Pannę można zaliczyć do podstępnych znaków. Szczególną złośliwością Panny jest to, że cios zostanie zadany przeciwnikowi w plecy i w najbardziej nieoczekiwanym momencie.

Koziorożec

W niektórych sytuacjach ten znak może być bez serca i okrutny. Emocjonalnie zimny i samolubny Koziorożec nie przepuści okazji, by udowodnić, że jest złym geniuszem lub podstępnym tyranem.

Jego życiowym celem jest tłumienie innych. Koziorożec wierzy, że jest centrum wszechświata i celowo dąży do celu, niszcząc po drodze swoich rywali.

Wszyscy mamy ciemne strony osobowości, których nie należy pokazywać innym. Przebiegłość jest jedną z tych cech. Teraz wiesz, kto ma najbardziej rozwiniętą przebiegłość.

Główne zdjęcie: google.com