Jane Fonda to nie tylko gwiazda. Jest legendą, której łatwo przypisuje się różne role i która wygląda oszałamiająco nawet w wieku 83 lat. To od niej należy się nauczyć z doboru odmładzających kreacji i umiejętności oczarowania ludzi bez względu na płeć i wiek.

foto: google

Niezwykle modne połączenie bieli i beżu, podstawowe elementy prostych, ale modnych fasonów i para kontrastowych dodatków.

Sam strój jest godny uwagi, ale wisienką na torcie jest kapelusz z szerokim rondem. On, choć przyciąga uwagę do twarzy, pozwala wyglądać znacznie młodziej. Oczywiście w tym przypadku makijaż musi być zrobiony.

foto: google

Fotografowie złapali celebrytkę wychodzącą z hotelu i najprawdopodobniej mieli nadzieję uchwycić rozczochrane włosy, brak makijażu lub starą, niezbyt modną kurtkę.

Ale Jane wyglądała jak zwykle oszałamiająco. Czerwony kolor i klasyczny prosty płaszcz czynią z niej prawdziwą arystokratkę, a torebka z nadrukiem nie pozwala jej wyglądać zbyt sztywno.

foto: google

Szkarłatna sukienka z łuskami syreny to odważny strój, który raczej nie będzie odpowiedni w życiu codziennym. Ale na „Screen Actors Guild Awards” w 2019 r. ta kreacja zrobiła furorę.

Dopasowana dokładnie do odcienia szminka doskonale odświeża twarz i pozwala aktorce wyglądać znacznie młodziej. To samo można powiedzieć o modnej fryzurze „morskiej fali”, która będzie aktualna w 2021 roku.

foto: google

Fonda skutecznie obala mit, że czerń postarza. Okazuje się, że wiele kobiet tak myśli tylko dlatego, że nie wiedzą, jak prawidłowo go nosić. Sekret jest prosty: jasny akcent (w tym przypadku bluzka z nadrukiem zwierzęcym), makijaż baby-face (nie zapomnij podkreślić różem kości policzkowe) i figlarna, nieskomplikowana kreacja.

Oczywiście wszystkie czarne rzeczy muszą odpowiadać najnowszym trendom w modzie, w przeciwnym razie nawet przy najbardziej umiejętnym makijażu nie będziesz wyglądać zbyt atrakcyjnie.

foto: google

Ta stylizacja została wybrana na okładkę Vogue w kwietniu 2020 roku. Oczywiście ubrania są designerskie, więc jest mało prawdopodobne, aby coś takiego można było znaleźć w zwykłych sklepach w segmencie rynku masowego.

A jednak nie można nie zauważyć efektu talii osy, który pojawił się dzięki dwukolorowej i mocno dopasowanej marynarce zapinanej na jeden guzik. Ciekawe posunięcie, bo z daleka wydaje się, że Jane ma na sobie spódnicę i spodnie jednocześnie.

Główne zdjęcie: google.com