Nie mieliśmy wątpliwości, że rezydencja aktorki, w której mieszka z sześciorgiem dzieci, będzie równie elegancka jak i ona.

Angelina Jolie rzadko dzieli się szczegółami swojego życia osobistego, a jeszcze rzadziej zaprasza dziennikarzy do domu. Zrobiła wyjątek dla brytyjskiego Vogue'a - aktorka została bohaterką marcowej okładki, a zdjęcia miały miejsce w jej luksusowej willi w Los Angeles. Wcześniej rezydencja w stylu włoskim z 1913 roku położona w okolicy Los Feliz była własnością słynnego filmowca Cecila Blounta DeMille'a. „Było mi niezręcznie przeprowadzać się tutaj” – przyznała się Jolie w wywiadzie z Edwardem Enninfulem, redaktorem naczelnym Vogue UK. „To tak, jakbym zakradła się do legendarnego miejsca, w którym DeMille i Charlie Chaplin spędzali czas”.

Willa z historią kosztowała aktorkę 24,5 miliona dolarów: w domu znajduje się duży salon z wysokimi sufitami, sześć sypialni, dziesięć łazienek, siłownia, jadalnia i biblioteka. Również jest oddzielny dom dla gości oraz basen z zielonym trawnikiem. Aktorka wraz z sześciorgiem dzieci przeprowadziła się tutaj w 2017 roku po zerwaniu z Bradem Pittem. Jednak były mąż Jolie mieszka w sąsiedztwie - według niej jego dom znajduje się zaledwie pięć minut drogi.

Główne zdjęcie: glamour.ru