Wszystko w życiu nie jest przypadkowe! Niezależnie od tego, czy jest to spotkanie z osobą, absurdalna sytuacja, czy też wybór nowego zwierzaka, na przykład kota. Zdaniem ezoteryków to koty wchodzą w życie człowieka z określoną postawą.

Koty to wyjątkowe stworzenia. Mogą zobaczyć inny świat. Potrafią intuicyjnie wyczuć osobę. Każdy z nich jest wyjątkowy na swój sposób. Nawet w starożytności poświęcano tym zwierzętom więcej uwagi niż innym. Niektórzy uważali ich za posłańców diabła, podczas gdy inni traktowali ich jak boskie zwierzęta.

Co mówi kolor kota?

Każdy kot ma swój indywidualny kolor, który wpływa na los człowieka.

Czarne koty

foto: leafclover.club

Wiele osób próbuje ominąć czarne koty, wierząc, że przynoszą nieszczęście. To wcale nie jest prawdą! Spotykając czarnego kota na ulicy, możesz być spokojny, że nic złego się nie stanie. Chyba że, oczywiście, życzysz źle jego panu.

Od czasów starożytnych czarne koty były uważane za towarzyszy czarownic i czarowników. Ponieważ ci ludzie często słyszeli w swoim kierunku różne przekleństwa. Mianowicie czarny kot chroni przed nimi swojego właściciela.

Ponadto te koty przekazują swoje umiejętności właścicielowi, aby człowiek wiedział, jak uniknąć kłopotów.

Rude koty

foto: leafclover.club

Koty te swoim kolorem przypominają słońce. I to nie bez powodu! Mają w sobie energię słońca, dlatego przynoszą do domu promienie słońca. To oznacza szczęście i dobrobyt.

Szare koty

foto: leafclover.club

Jeśli w domu zawsze dochodzi do kłótni między członkami rodziny, a może rodzina jest na skraju rozwodu - biegnij za szarym kotem! Pomimo swojego skromnego umaszczenia, te koty pełnią misję kupidyna. Dzięki swojej energii pomagają ludziom się uspokoić i na nowo nauczyć się żyć w czułości i harmonii.

Białe koty

foto: leafclover.club

Wszyscy wiedzą, że koty mogą leczyć ludzi, ale nie wszyscy wiedzą, że głównymi lekarzami są białe koty. Mają potężną energię, która pozwala właścicielowi nie chorować. Jeśli biały kot kładzie się na osobie, nie powinieneś go odpędzać, w tym czasie otrzymujesz od niego duży przepływ energii.

Umaszczenie point

foto: leafclover.club

To jest odcień szarego z jasnoniebieskim. Często występuje u kotów syjamskich. Uważa się je za złe koty, ale ich misja jest dość ważna. Właściciel takiego kota będzie żył długo i będzie rzadko chorować. Ponadto takie koty pomagają osiągnąć wyznaczone cele w życiu.

Koty trójkolorowe

foto: leafclover.club

Wszyscy wiedzą, że takie koty są nosicielami szczęścia. Dlatego wraz z pojawieniem się takiego zwierzaka do domu przychodzi szczęście, miłość, bogactwo i zdrowie. Rzeczywiście w swoim kolorze łączy energię kilku kotów naraz.

Główne zdjęcie: leafclover.club