Popularna francuska fotografka Natasha, która pracuje pod pseudonimem Xuamina, poświęciła swój blog swoim niezwykłym zwierzętom. Chodzi o to, że ma wielkiego, ciemnego owczarka o imieniu Vendetta... I zwykłą kaczkę, którą kobieta nazywa Lemony.

Jako dziecko Natasha marzyła o kupieniu kaczki i wyruszeniu z nią w długą podróż. Teraz, gdy kobieta dojrzała, postanowiła spełnić swoje ukochane marzenie.

O swoich małych podróżach z Vendettą i Lemony opowiada na Instagramie. To niezwykła przyjaźń kaczki i psa. Pływają razem i uwielbiają spacerować na łonie natury.

Co zaskakujące, taka więź pojawiła się natychmiast: Vendetta i Natasha znaleźli Lemony ze złamaną łapą podczas jednego ze swoich spacerów. Co zaskakujące, ptak szybko przywiązał się do swoich ratowników i udowodnił, że jest doskonałym towarzyszem.

Teraz Natasha uważa, że ​​kaczki są niedoceniane jako zwierzęta domowe. Poświęciła temu zagadnieniu wiele tekstów. „Kaczki to nie tylko foie gras” - mówi Francuzka.

Jednak do tej pory niewielu poszło za jej przykładem: dość trudno jest utrzymać kaczkę, a tym bardziej podróżować z nią. Obecnie życie tej niezwykłej trójki śledzi ponad tysiąc osób. A ich liczba stale rośnie!

Główne zdjęcie: lemurov.net