Prawdopodobnie zauważyłeś, że niektórzy ludzie bardzo łatwo się obrażają, wystarczy popatrzeć z ukosa. Inni nie są tak podejrzliwi. Jeszcze inni są gniewliwi, ale równie szybko się uspokajają. Okazuje się, że urazę, podobnie jak inne cechy charakteru, determinuje znak zodiaku.

Baran nie jest mściwy i jest bardzo wyluzowany. Ale ich gorący temperament sprawi, że natychmiast pożałujesz tego, co powiedziałeś lub zrobiłeś. Jeśli urazy zadane ci przez Barana w przypływie złości okażą się zgodne z życiem, ci ludzie będą nadal komunikować się z tobą, jakby nic się nie stało.

Panna, Koziorożec i Byk nie są szczególnie drażliwi. Nie złoszczą się, przyjmują twoje zachowanie za pewnik. I często w ogóle przestają się z tobą komunikować.

Jeśli jednak głęboko zranisz ich, Byk przez długi czas będzie czytał ci morale o twojej niemoralności, Panny Cię znienawidzą i będą chciały się zemścić. Koziorożce najczęściej się obrażają przez krytykę. Mogą ci wybaczyć, jeśli udowodnisz, że było to uzasadnione.

Łatwo jest obrazić Lwów, nie doceniając ich pracy / inteligencji / urody / hojności (wybierz jedną lub wszystkie). Jeśli Lew nie jest bardzo zdenerwowany, będzie po prostu udawał, że nie istniejesz dla niego. Odzyskanie przychylności tego znaku jest równie łatwe - po prostu go pochwal.

Wodnik, Waga i Bliźnięta są bardzo wrażliwe. Nie są skłonni do zemsty, ale Bliźnięta mogą się z tobą kłócić i uciec z domu trzaskając drzwiami.

Waga uwielbia pokazywać, jak bardzo ją skrzywdziłeś. Będą dąsać się jak dziecko, dopóki nie poprosisz ich o przebaczenie. Ci ludzie wcale nie są urażeni. Wodniki będą po prostu rozczarowani i odejdą bez dalszych wyjaśnień. Nie ma potrzeby, żeby tracili czas na kogoś takiego jak ty.

Strzelec to jeden z najmilszych znaków zodiaku. Ale nie nadużywaj ich dobroci. Jako przedstawiciele znaku ognia ci ludzie mają gwałtowny temperament.

Zamiast szybko cię „zabić”, powoli będą Cię dręczyć i spróbują skierować cię na właściwą ścieżkę. Szczerze proś o przebaczenie lub udawaj, że nie żyjesz.

Znaki żywiołu wody, Rak, Skorpion i Ryby są bardzo wrażliwe.

Ryby wybaczą ci bardzo szybko, ale bardzo długo będą się nad sobą użalać.

Skorpiony zemszczą się elegancko i z zimną krwią. Z tym musisz uważać.

Ale Rak zajmuje pierwsze miejsce w tym rankingu.

Ci ludzie są bardzo wrażliwi. Inni muszą być bardzo delikatni w obchodzeniu się z nimi, ponieważ każdy drobiazg może ich zranić. Obrażeni zamykają się w sobie i bardzo trudno będzie ich błagać o wybaczenie.

Główne zdjęcie: google.com