Niezwykły incydent wydarzył się jednemu małżeństwu - Tomekomi i Alicii. Pewnego razu jeździli na rowerach i cieszyli się ciepłym dniem. Nagle zauważyli rurę, z której patrzył na nich pies. Zwierzę wyglądało na bardzo nieszczęśliwe i miało bardzo smutne oczy. Nie był to zwykły smutek, a nieme wołanie o pomoc. Dobrze, że ludzie od razu to zrozumieli.

Tomek usiadł przy rurze i próbował wyciągnąć psa. Ale nic z tego nie wyszło. Mężczyzna zdał sobie sprawę, że coś złego stało się z psem. Tomek zdał sobie sprawę, że musi działać szybko. Ale ważne jest również, aby zdobyć zaufanie zwierzęcia, aby nie doszło do ukąszenia.

foto: 44life.ru

Po chwili pies przestał się denerwować i bać ludzi. Para była w stanie wyciągnąć psa i natychmiast zabrała go do kliniki dla zwierząt. Przede wszystkim martwili się o tylne łapy zwierzaka i chcieli, aby lekarz zbadał psa jak najszybciej. Pies nie mógł utrzymać się na łapach. Po badaniu lekarz stwierdził, że wyglądało na to, że pies został potrącony przez samochód. Uraz spowodował, że pies stał się bezradny. Ponadto zwierzę odczuwało silny ból. Ale lekarz powiedział, że leczenie powinno mu pomóc.

foto: 44life.ru

Lekarz zgodził się leczyć, jeśli małżonkowie zabiorą psa do domu. W przeciwnym razie na psa czekał smutny los w postaci eutanazji.

foto: 44life.ru

Łapę, która została zraniona, usunięto. Potem pies o imieniu Lelik (tak nazwali go nowi właściciele) zaczął szybko wracać do zdrowia. Nawet na trzech łapach biegał bardzo szybko. Rodzina miała też inne zwierzaki, z którymi Lelik szybko się zaprzyjaźnił. Nawiasem mówiąc, te psy również zostały uratowane przez małżeństwo. Teraz wszyscy żyją razem w bardzo wesoły i przyjacielski sposób. Lelik jest bardzo wdzięczny swoim wybawcom. To wspaniale, że dobrzy ludzie pomogli mu!

foto: 44life.ru

foto: 44life.ru

Główne zdjęcie: 44life.ru