Była wokalistka „Spice Girls” Victoria Adams poślubiła angielskiego piłkarza Davida Beckhama ponad 21 lat temu. W tym czasie małżonkowie czterokrotnie zostali rodzicami i przeszli przez trudne etapy w związku. Mimo to nadal wyglądają jak szczęśliwi nowożeńcy. Jak oni to zrobili?

W świecie show-biznesu bardzo rzadko spotyka się pary, które są szczęśliwym małżeństwem od wielu lat. Ale Tom Hanks i Rita Wilson, Meryl Streep i Don Gummer, Goldie Hawn i Kurt Russell zdołali zbudować silne małżeństwo. Victoria Beckham, która zna sekret doskonałych relacji z mężem, może również pochwalić się udanym małżeństwem.

Miłość od pierwszego wejrzenia

Victoria i David Beckham są szczęśliwie razem od ponad 21 lat. Małżonkowie nie lubią pokazywać swojego życia osobistego, ale mimo to w niektórych wywiadach opowiadali o tym, jak udało im się zbudować silne małżeństwo.

foto: google

Pierwsze spotkanie piosenkarki z piłkarzem miało miejsce w 1997 roku. Co ciekawe, David i Victoria byli tej nocy trochę pijani, więc sami nie pamiętają dokładnych szczegółów swojej znajomości. Według byłej wokalistki grupy „Spice Girls”, dla gwiazdy sportu i piosenkarki była to naprawdę miłość od pierwszego wejrzenia.

David był trochę nieśmiały, ale jednak podszedł do dziewczyny, która mu się spodobała i poprosił jej numer telefonu. Co ciekawe, Victoria napisała go na bilecie lotniczym z Londynu do Manchesteru, a Beckham nadal ma ten skrawek papieru.

Zakochani wkrótce zaczęli się spotykać i stali się para, o której dyskutuje cały świat. Dosłownie rok później piłkarz i piosenkarka ogłosili swoje zaręczyny. David oświadczył się Victorii, dając pierścionek zaręczynowy o wartości około 85 000 dolarów.

Skromne wesele

foto: google

Para wzięła ślub 4 lipca 1999 roku w zamku Luttrellstown w Irlandii. Ceremonia była niewielka i wzięło w niej udział zaledwie 29 gości. Przyjaciel Davida, Gary Neville, był drużbą, a czteromiesięczny syn pary, Brooklyn, trzymał obrączki rodziców. Później małżonkowie stali się szczęśliwymi rodzicami synów Romea i Cruise'a oraz córki Harper.

Sekrety szczęścia sławnej pary

Jednym z sekretów ich długiego i udanego małżeństwa jest to, że spędzają razem dużo czasu. Nawet jeśli małżonkowie są zajęci pracą, nadal starają się chodzić na randki, po prostu spacerować lub jeździć na rowerach we dwójkę, a czasem organizują wieczory taneczne.

foto: google

Pomimo tego, że małżonkowie mają napięty harmonogram, ich sekretem jest komunikacja. „Staram się być lepszą matką… Staram się być lepszą żoną i profesjonalistką. Kiedy wracam do domu, zapominam o pracy i spędzam czas z dziećmi i Davidem” - powiedziała Victoria w wywiadzie. Beckhamowie dbają o to, aby ich rodzina była zawsze priorytetem.

foto: google

W życiu codziennym małżonkowie uczciwie rozdzielają obowiązki. Dlatego gdy jedno z rodziców wychodzi do pracy, drugie opiekuje się dziećmi. „Wspiera mnie niesamowity mąż. Jesteśmy naprawdę równi we wszystkim, co robimy w domu z dziećmi” - mówi projektantka.

foto: google

Być może znając wszystkie te sekrety, Victoria i David Beckham byli w stanie zachować miłość przez wiele lat. Przecież patrząc na ich zdjęcia możemy śmiało powiedzieć, że są razem naprawdę szczęśliwi.

foto: google

Główne zdjęcie: google.com