Młoda matka Stephanie Brown ze stanu Wirginia w USA postanowiła spędzić weekend z rodziną. Jej czteroletni syn Dominic był zachwycony małą wycieczką do ośrodka rekreacyjnego. Chłopiec dużo spacerował i poznawał otaczający go świat. Aż do chwili, gdy poznał swojego leśnego przyjaciela...

foto: lemurov.net

Stephanie Brown była zdumiona i przestraszona, kiedy syn pokazał jej kogo spotkał w lesie. Mały chłopiec w jakiś sposób znalazł kontakt z dzikim jelonkiem. Zwierzę bez strachu przyszło na ludzką werandę.

Zwierzak okazał się na tyle odważny, że ​​wytrzymał sesję zdjęciową. Opublikowany post i krótka opowieść o wakacjach Dominica zebrała około 31 tysięcy polubień i 41 tysięcy komentarzy.

foto: lemurov.net

Użytkownicy uznali za ironię, że podczas znajomości na piżamie Dominica był popularny w Ameryce jeleń bożonarodzeniowy, pomocnik Świętego Mikołaja o imieniu Rudolph.

Kobieta przyznała, że ​​Dominic nie chciał rozstać się ze swoim czworonożnym przyjacielem i długo zajęło jej wyjaśnienie chłopcu, że nie da się zabrać jelenia do domu. W końcu kobieta przekonała dziecko, aby odprowadzić jelenia z powrotem do tego miejsca, gdzie się spotkali.

foto: lemurov.net

„Stałam i myślałam: „To po prostu nie jest możliwe! ”. Dominic zachowywał się tak, jakby nic się nie stało, jakby to była dla niego zupełnie normalna sytuacja. Byli bardzo przyjaźni - nawet poruszali się w bardzo podobny sposób”, powiedziała później w sieciach społecznościowych. Teraz Dominic marzy o powrocie do ośrodka wypoczynkowego i spotkaniu się z przyjacielem.”

Główne zdjęcie: lemurov.net