Aktorka broni swój tytuł najbardziej stylowej gwiazdy.

Większość z nas chyba wie, że Angelina Jolie lubi ubierać się w ciemne kolory. Nawet na imprezach towarzyskich ta słynna aktorka wygląda bardzo elegancko w czarnym ubraniu. Ciemne kolory ubraniu pięknie kontrastują z naturalnym kolorytem jej skóry.

foto: wday.ru

foto: wday.ru

foto: wday.ru

foto: wday.ru

Nie warto mieć prekonanie, że gwiazda filmów Angelina Jolie ubiera się w ciemne stroje wyłącznie wtedy, gdy ma zamiar pojawić się publicznie. Wygląda na to, że nie ma nic przeciwko temu, aby spacerować w całkowicie czarnym ubraniu po ulicach. Potwierdzeniem tego może być kolejna wyprawa na zakupy do miasta Los Angeles tej słynnej gwiazdy. Kiedy wyszła z domu, zauważyliśmy, że Angelina była ubrana w dwurzędowy płaszcz o długości midi. Także swoją stylizację uzupełniła topem z głębokim dekoltem, jak również ubrała buty o szerokim kroju w kolorze czarnym.

Warto dodać, że mimo tego, że Jolie była ubrana w ciemne barwy, to jednak wyglądała wesoło i wyraźnie cieszyła się z towarzystwa swoich córek. Wygląda na to, że pozytywny wpływ na stan emocjonalny Jolie wywarło jej zwierzenie dla magazynu Vogue, na które zdecydowała się niedawno. Jak wiemy Angelina Jolie pojawiła się na okładce tego ważnego magazynu.

foto: wday.ru

Warto zauważyć, że do niedawna Angelina Jolie nie wyglądała najlepiej. Tak więc w ostatnim dnia stycznia Jolie została złapana przez paparazzi podczas spaceru. Nawet maseczka ochronna nie zdołała ukryć jej licznych zmarszczek, worków pod oczami, jak również zmęczenia na twarzy.

Główne zdjęcie: wday.ru