Użytkowniczka TikTok o pseudonimie Merike Hess prowadzi konto, na którym nieco ponad dwa tysiące subskrybentów śledzi jej życie z kotem. Po jej ostatnim filmiku, na którym zwierzak naprawdę gra na pianinie, jest jeszcze więcej subskrybentów.

To wideo zostało nagrane, gdy kot nawet nie podejrzewał, że jest obserwowany. Ogoniasty przyjaciel właścicielki konta wdrapał się na krzesło obok instrumentu i... Zaczął samodzielnie wciskać klawisze przednimi łapami.

Melodia jest oczywiście daleka od ideału. Ale sam fakt, że kot rozumiał zasadę działania instrumentu i wykazywał zainteresowanie nim, stał się powodem porównań z Mozartem.

Początkowo dziewczyna nagrywała wszystko po cichu, ale potem zachichotała, a kot zauważył że jest filmowany. Zwierzak był zawstydzony tylko przez kilka sekund. Potem kontynuował grę i zakończył swój „utwór” mocnym akcentem.

Source: TikTok

Użytkownicy sieci społecznościowych byli zachwyceni tym jak bawi się kot Merike Hess. Pod krótkim filmikiem pozostawili ponad cztery tysiące komentarzy. Było ponad sto tysięcy polubień. Ciekawe czym jeszcze zadziwi ta dziewczyna ze swoim czworonożnym przyjaciel.

Główne zdjęcie: lemurov.net