Nie jest tajemnicą, że 62-letnia Madonna może pochwalić się doskonałą sylwetką. Piosenkarka pozwala sobie na noszenie odważnych strojów, a czasami wygląda nawet młodziej niż jej 26-letni chłopak. Niestety syn gwiazdy Rocco Richie nie poszedł w ślady matki.

Niedawno paparazzi złapali Rocco na jednej z meksykańskich plaż. 20-latek cieszył się słoneczną pogodą, pływając w lazurowym morzu i bawiąc się w gronie przyjaciół. Jesteśmy pewni, że dziś każdy pozazdrościłby takiego letniego wypoczynku.

Richie pojawił się przed kamerą jedynie w czarnych kąpielówkach. Warto dodać, że chłopak nie ma się czym chwalić: na ciele Rocco nie zaobserwowano wyrzeźbionych mięśni brzucha. Co więcej, ze względu na niewielki brzuch wydawało się, że syn Madonny wyglądał na starszego, zwłaszcza jeśli porównać Richiego z partnerem Madonny Ahlamalikiem Williamsem. Ale sam chłopak najwyraźniej nie jest niczym zawstydzony: nie próbował ukrywać się przed fotografami i szczęśliwie kontynuował swój odpoczynek.

foto: wday.ru

foto: wday.ru

Nie należy jednak winić Rocco za to, że nie wzoruje się na swojej znanej matce z burzliwą przeszłością. Historia ich relacji jest bardzo złożona. Kiedyś Madonna zbyt surowo wychowywała Richiego, więc syn postanowił uciec przed piosenkarką do swojego ojca do Londynu. Chłopak w młodości nawiązał kontakt ze złym towarzystwem, został nawet aresztowany.

Główne zdjęcie: wday.ru