Młoda para jechała samochodem do innego miasta. Przed sobą zobaczyli psa leżącego na samej drodze. Było zimno i mroźno, padał śnieg.

Samochody, które jechały autostradą, omijały biedne zwierzę. Młoda para zatrzymała się i podeszła do psa. Pies miał uszkodzone tylne łapy i nie mógł się ruszyć. Młoda para rozumiała, że jeśli nie pomogą biednemu zwierzęciu, to pies zginie.

foto: foxsi.ru

Wzięli psa do siebie do domu. Kolejnego dnia zabrali go do kliniki weterynaryjnej. Biedne zwierzę zostało zoperowane i lekarz powiedział, że sunia niedługo urodzi.

Już jest po wszystkich kłopotach i nieszczęściach, które towarzyszyły Margo – tak zostało nazwane zwierzę. Młoda para spędziła dużo czasu na leczeniu ukochanego zwierzaka. Niedługo po tym sunia urodziła.

foto: foxsi.ru

Margo stała dobrą matką. Szczenięta dorastały w cieple, życzliwości i wygodzie. Gdyby młodzi ludzie, jak wielu innych, którzy wtedy przejeżdżali obok biednego zwierzęcia w przenikliwym mrozie, ominęli go, to nie byłoby ani Margo, ani szczeniąt. Margo i szczenięta przynoszą wielką radość młodej parze, która uratowała ich przed śmiercią.

Główne zdjęcie: foxsi.ru