Tak się składa, że często w rodzinach matki martwią się o bezpieczeństwo dzieci, a ojcowie są odpowiedzialni za zabawę i rozrywkę, co zresztą nie zawsze przemawia do niespokojnych matek. Z tego powodu niewiele kobiet jest w stanie spokojnie zostawić dziecko samo na długo z mężem, bo mężczyzna to to samo dziecko, tylko większe. A kiedy te „dzieci” zaczynają wymyślać rozrywkę dla swojego dziecka, ich wyobraźnia czasami udostępnia najbardziej nieoczekiwane opcje.

Na przykład fotograf ze Szwajcarii i ojciec dwójki dzieci, Dominique Orth, zauważył w pobliżu swojego domu ogromne zaspy śnieżne. Nie mógł się oprzeć pomysłowi wyskoczenia przez okno w te zaśnieżone „góry” i zaoferował taką rozrywkę swojemu synowi i córce. Jednak żona mniej entuzjastycznie zareagowała na jego inicjatywę. Po długich próbach dzieciom udało się przekonać matkę o bezpieczeństwie takiego przedsięwzięcia, a kobieta uległa namowom.

Mama przyglądała się uważnie, jak dzieci bawią się w śniegu i skaczą z pierwszego piętra prosto w olbrzymią zaspę. Jednak po pewnym czasie ojcu zaczęło wydawać się to za niewystarczające. Zauważył, że dzieci już to nie bawi.

Gdy tylko mama poszła do sklepu, plan gry zmienił się drastycznie. Dominique znalazł największą i najbezpieczniejszą zaspę pod oknami drugiego piętra i pozwolił dzieciakom skoczyć stamtąd. Rozrywka stała się jeszcze bardziej ekscytująca.

Source: youtube.com

Jeden ze skoków syna Dominique udało się uchwycić w zwolnionym tempie. Zaspa była tak wysoka, że ​​zeskakując chłopiec na sekundę całkowicie w nią zanurzył się i zniknął z pola widzenia.

Pomimo tego, że dziecko ma zaledwie 4 lata, już całkiem zręcznie radzi sobie ze skokami. A wideo jest tego doskonałym potwierdzeniem! Pozostaje tajemnicą, jak mama zareagowała na ten filmik. Dla dzieci ten dzień najprawdopodobniej zamienił się w wesołe wspomnienie.

Główne zdjęcie: lemurov.net