Niektórzy ludzie są po prostu zdolne do bycia okropnymi. Od urodzenia mają rzadką zdolność wkurzania nawet najbardziej zrównoważonych ludzi, jednocześnie „wysycając” ich energię i siłę psychiczną.

W tym celu wampiry energetyczne mogą stosować różne taktyki: od wiecznego marudzenia do jawnego chamstwa. Ale cel każdego z nich jest ten sam: pozbawić energii życiowej!

Jakie znaki zodiaku mają największą skłonność do wampiryzmu energetycznego?

Oto TOP-5 wampirów energetycznych według znaku zodiaku.

1 miejsce: Rak (21.06 – 22.07)

Nawet Ryby nie mogą prześcignąć Raka w sztuce marudzenia. Jeśli taki kapryśny lub drażliwy nastrój ogarnął przedstawiciela tego znaku, to trwa to przez długi czas. Rak nie ma absolutnie żadnej mocy, by kontrolować własne ponure emocje. Kiedy naprawdę popada w depresję, osoby wokół niego odczuwają straszny dyskomfort, przygnębienie, a nawet panikę. A ponieważ takie spadki i przypływy nastroju u przedstawiciela tego znaku zdarzają się cały czas, jest to niesamowicie męczące dla jego kolegów, przyjaciół i krewnych.

2 miejsce: Ryby (19.02 – 20.03)

Przedstawiciele spod tego znaku zodiaku to klasyczni męczennicy. Ci ludzie są w stanie cierpieć nie tylko przez wiele dni, ale także miesięcy. Ulubionym hobby Ryb jest użalanie się nad sobą. Po prostu uwielbiają siedzieć samotnie w odosobnionym kącie i angażować się w samozniszczenie. Nawiasem mówiąc, Ryby często celowo podążają tam, aby przyciągnąć uwagę innych.

3 miejsce: Lew (23.07 – 22.08)

Fantastyczna arogancja Lwa może wytrącić każdego z równowagi. Niezwykle trudno jest dyskutować z tym znakiem, a nawet po prostu rozwiązywać problemy. Lew jest przekonany, że zawsze ma rację i jest autorytetem we wszystkim. Jeśli ci ludzie nie dostaną tego, czego chcą, wpadają w prawdziwy szał. A kiedy są obrażeni lub w złym humorze, sam chcesz uciec gdzieś daleko. Tylko nie próbuj ignorować Lwa!

4 miejsce: Baran (21.03 – 20.04)

Baran doskonale wie, jak zepsuć humor innym, zwłaszcza jeśli jest bardzo przygnębiony lub zdenerwowany. Będąc w złym nastroju, przedstawiciele spod tego znaku są w stanie moralnie rozdeptać osobę, która akurat jest na ich drodze. Jeśli Baran w czymś przegrał z kimś, wokół będzie mało miejsca dla wszystkich. Więc kiedy ten znak zodiaku jest smutny, lepiej trzymaj się z daleka!

5 miejsce: Panna (23.08 – 23.09)

W sytuacjach, w których inne wampiry energetyczne zachowują się pewnie lub chamsko, Panny są zupełnie inne. Przedstawiciele spod tego znaku zodiaku często cierpią z powodu długotrwałych napadów melancholii, za które dosłownie się nienawidzą. Ale przede wszystkim Panna jest zmuszona cierpieć z powodu własnej niedoskonałości. Ponadto ci ludzie z godną pozazdroszczenia wytrwałością widzą najgorsze w każdej sytuacji, co również nie przyczynia się do gromadzenia pozytywnej energii.

Główne zdjęcie: google.com