Psy wiedzą o nas więcej niż my sami. Sunia o imieniu Nova była pierwsza, która dowiedziała się o ciąży swojej pani. Sposób, w jaki zareagowała na tę wiadomość, jest niesamowicie słodki.

Pies może rozpoznać wszystko w tobie po zapachu. Pitbull Nova wyczuła ciążę swojej pani - a jej reakcja jest bezcenna. Pies zablokował właścicielkę łapami i sunia zamarła w takiej pozycji. Stała tam przez chwilę, a potem położyła głowę na brzuchu kobiety. I w tym momencie tysiące głosów zdawało się powiedzieć „Awwwwwwwwww”!

Wideo udostępnił mąż kobiety, Ryan. Szkoli psy terapeutyczne, które pracują z dziećmi i osobami starszymi. W każdym razie Nova dokładnie wie, czego potrzebuje kobieta w ciąży - całkowitego spokoju! I będzie strzec pokoju właścicielki z całej swojej siły. To wideo natychmiast stało się popularne na Tik-Tok.

Source: TikTok

Okazało się, że Nova nie jest jedynym zwierzakiem, który jako pierwszy dowiedział się o ciąży właścicielki. Psy mogłyby być dokładniejsze niż testy ciążowe, gdyby potrafiły mówić. Określają ciążę po zmianie zapachu właścicielki. Kobieta, która spodziewa się dziecka, wytwarza hormon hCG, który psy wydają się wyczuwać.

„Kiedy pies unosi w ten sposób pysk, zwykle pokazuje swoją dominację, a fakt, że pochyla głowę w kierunku dziecka, świadczy o tym, że będzie chronił, a matka nie musi się martwić” -piszą takie komentarze. Inna kobieta twierdzi, że jej stary pies cały czas przychodził, by leżeć na już pojawiającym się brzuchu. A trzecia opowiada o niejednoznacznej reakcji jej zwierzaka:

Mój pies leżał na moim brzuchu. Ale się wściekł, kiedy przyniosłam dziecko do domu ”.

Kiedy Ryan wraz z żoną i dzieckiem wrócili ze szpitala do domu, ich psy przywitały nowego lokatora bardzo przyjaźnie… prawie cała trójka. Jako pierwszy chciał się zapoznać gigant Zeus. Czarny labrador retriever pracuje z dziećmi autystycznymi. Grzecznie powąchał małego człowieczka, machnął ogonem i odszedł. Druga w kolejce to Nova. Jest również psem terapeutycznym, ale specjalizuje się w leczeniu osób starszych z demencją. Nova tak bardzo polubiła dziecko, że nawet kilka razy polizała go w piętę.

Source: TikTok

Pinczer Crash był trzecim w kolejce. Nie bardzo polubił nowego członka rodziny. Natychmiast odszedł z drżącymi uszami i nawet nie chciał wziąć smakołyku - aby tylko jak najszybciej oddalić się od dziwnego „stworzenia”. Nie wszystkie psy są równie inteligentne. Niektórzy wyrośli na prawdziwych gigantów, ale nadal czują się jak szczenięta. I boją się kotów!

Główne zdjęcie: goodhouse.ru