Moje marzenie!

Większość mieszkańców dużych miast marzy o przytulnym wiejskim domu. Co więcej, jeśli znajduje się w malowniczym miejscu, to każdy będzie chciał mieszkać w takim domu z bali.

Szwajcarska firma The Little Log House postanowiła przekształcić w rzeczywistość mały wygodny dom, który spodoba się wielu. Firma zaprojektowała mały model domu z bali o powierzchni zaledwie 27 metrów kwadratowych.

foto: storyfox.ru

Pomimo małej powierzchni wnętrze domu z bali jest bardzo dobrze przemyślane. Na parterze znajduje się przytulny salon, kuchnia i jadalnia.

foto: storyfox.ru

W salonie bez problemu zmieściła się sofa, krzesła oraz szafy wnękowe. W kuchni znajduje się blat kuchenny.

foto: storyfox.ru

W szafkach i półkach na zawiasach można przechowywać różne naczynia i niezbędne produkty. Aby zaoszczędzić miejsce, lodówka została umieszczona pod blatem.

foto: storyfox.ru

W jadalni znajduje się duży stół i krzesła wykonane z naturalnego drewna. Wnętrze zdobi duża lampa wisząca nad stołem.

foto: storyfox.ru

Za kuchnią ukryta jest łazienka z prysznicem i toaletą.

foto: storyfox.ru

Na piętro prowadzą drewniane schody. Tutaj przestrzeń podzielona jest na 2 sypialnie. Jeden pokój jest większy niż drugi. Posiada podwójne łóżko, sofę i komody. Jest wyjście na przestronny balkon. Druga sypialnia jest bardzo mała, ale dość przytulna.

foto: storyfox.ru

Firma Little Log House specjalizuje się w produkcji unikatowych domów drewnianych. Architekci mogą modyfikować niektóre modele zgodnie z życzeniem klienta.

foto: storyfox.ru

Każdy dom budowany jest ręcznie, a następnie demontowany i wysyłany do różnych krajów Europy, USA i Kanady.

foto: storyfox.ru

Drewniane podmiejskie domki z bali są nadal bardziej popularne niż domy zbudowane z cegły lub innych nowoczesnych materiałów. W takich domkach z bali odpoczynek będzie kompletny i można całkowicie porzucić miejski zgiełk i problemy codziennego życia.

Główne zdjęcie: storyfox.ru