Kilka miesięcy temu w New Jersey wydarzyła się niezwykła historia, która natychmiast rozprzestrzeniła się w Internecie, nie pozostawiając nikogo obojętnym… Opowiedziana została przez studentkę o imieniu Eva. To wydarzenie sprawiło, że całkowicie zrewidowała swoje poglądy na życie.

Ta historia poruszyła nas tak bardzo, że chcemy się nią z Tobą podzielić.

foto: laykni.com

Jak opowiedziała Eva, tego dnia ona i jej przyjaciółki zdecydowały się na spacer po centrum handlowym. Dziewczyny poszły na zakupy, robiły zdjęcia i rozmawiały o planach na weekend. Potem dziewczyny postanowiły pójść do pizzerii. Po drodze zobaczyły automat z zabawkami. Po wrzuceniu kilku monet i kilkukrotnym zagraniu studentkom udało się nawet wygrać. To był pluszak. Wtedy mijał ich mały chłopiec z ojcem, a Eva bez wahania wręczyła dziecku zabawkę, na co on odpowiedział „dziękuję”. I pozornie zwykła odpowiedź grzecznego chłopca, ale jego ojciec, nie powstrzymując emocji, zaczął płakać… A kiedy opowiedział im swoją historię, przyjaciółki również płakały.

foto: laykni.com

Chłopiec ma opóźnienie rozwojowe od wczesnego dzieciństwa, a rok temu całkowicie przestał mówić z powodu silnego strachu.

foto: laykni.com

Rodzice robili wszystko: chodzili do różnych klinik, ćwiczyli ze specjalistami, chodzili do szkół specjalnych, ale nie było żadnego rezultatu.

foto: laykni.com

Po tym incydencie chłopiec zaczął dochodzić do siebie, powoli zaczął rozmawiać z rodzicami. A Eva nie mogła już być taka sama. Kto by pomyślał, że taki prosty bezinteresowny czyn doprowadzi do tak niesamowitego rezultatu.

foto: laykni.com

Główne zdjęcie: laykni.com