Te gwiazdy nie mogą przestać wierzyć w magię, ponieważ ich przepowiednie się spełniły, bez względu na to, jak niewiarygodne mogą się na początku wydawać.

Brad Pitt

foto: google

Główny przystojniak w Hollywood zdecydowanie nie należy do sceptyków. Pitt od dawna ma własnego medium, Rona Barda, który zmarł w zeszłym roku. Mężczyzna powiedział aktorowi jeszcze w 2014 roku, kiedy w związku Brada i Jolie panował spokój i miłość, że Brad się rozwiedzie ze swoją piękną żoną. Brad Pitt uwierzył w przepowiednię, ale według innych poprosił o radę, jak uniknąć rozwodu.

Nawiasem mówiąc, aktor zaczął zwracać się do medium po 2002 roku. Wtedy Ron, kiedy właśnie poznał Pitta, przewidział, że aktor opuści rodzinę ze względu na kobietę, którą spotka na planie. I tak się stało - aktor zostawił swoją żonę Jennifer Aniston dla Angeliny Jolie, którą właśnie poznał na planie „Pan i Pani Smith”.

Jennifer Aniston

foto: google

Jolie pojawiła się również w przepowiedniach otrzymanych przez wróżki Jennifer Aniston. Według plotek aktorka nieraz słyszała, że ​​inna kobieta rozkocha w sobie jej przystojnego męża. Ale związek wydawał się być silny i nie było żadnych oznak kłopotów.

Natalie Portman

foto: google

Oskar został przewidziany dla pięknej aktorki. Ale nie przez wróżkę, ale... oposa o imieniu Heidi! Zwierzę z Zoo w Lipsku zastąpiło zmarłą ośmiornicę Paula, która potrafiła przewidzieć wynik meczów piłkarskich. Spośród trzech nominowanych do „Aktorki Roku” Heidi wybrała Portman. I tak się stało - w ciągu kilku dni artystka otrzymała upragnioną statuetkę.

Jennifer Lopez

foto: google

Gwiazda ma również swoje własne medium, Merle Gonzalez. I to dzięki niej piosenkarka nigdy nie wyszła za mąż za Bena Afflecka. Gonzalez nieustannie nalegała, aby Jennifer odłożyła ślub. W rezultacie para rozpadła się. Ale nie wiadomo, czy było to boską przedwiedzą, czy też Affleck po prostu się zmęczył od ciągłego odkładania ślubu z powodu kaprysu wróżki.

Tom Cruise

foto: google

Jeden z najsłynniejszych medium z Hollywood, Anthony Carr, przepowiedział rozwód Toma Cruisa i Nicole Kidman. Mężczyzna powiedział, że Tom pokocha inną kobietę o podobnym do niego imieniu. Odpowiedź na to nadeszła niedługo. Dosłownie rok później Tom Cruise zakochał się w Penelope Cruz. Co prawda związek nie trwał długo.

Główne zdjęcie: google.com