Latem ubiegłego roku legendarna włoska aktorka filmowa obchodziła swoje 93 urodziny, choć trudno w to uwierzyć, bo artystka wygląda znacznie młodziej niż na swoje lata.

foto: laykni.com

Filmografia Giny Lollobrigidy zaczyna się od „Aquila Nera” w 1946 roku, a następnie pojawiają się epizodyczne role w „L’elisir d’amore” (1946) i „Mad About Opera” (1949). Filmy wyreżyserował Mario Costa. Film „Pagliacci” (1948) tego samego reżysera rozwiązał wszystkie kłopoty finansowe Giny, udało jej się podpisać dobry kontrakt.

foto: laykni.com

Gwiazda filmowa jest częstym gościem na różnych imprezach towarzyskich, co bardzo cieszy jej fanów.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Pragnę zaznaczyć, że Gina jest zawsze w najlepszej formie, z fryzurą i makijażem - wszystko na najwyższym poziomie!

foto: laykni.com

Fani Giny zawsze z ciepłem i miłością mówią o swojej ukochanej aktorce: „Jak cudownie! Życie i chęć życia toczą się pełną parą!”, „Piękna. Oto prawdziwa kobieta. Skończyła dziewięćdziesiątkę, a wygląda znacznie młodziej!”, „Tak trzymaj, Gina! Super! ”, „Ciężko uwierzyć, że aktorka wkrótce będzie miała sto lat”, „Bogini! Niesamowita kobieta z charyzmą!", „Co za kobieta!"

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Do tej pory utalentowana aktorka zajmuje się rzeźbieniem, fotografią i muzyką, uwielbia spędzać czas z wnukiem. Lollobrigida uważa, że ​​jeszcze nie przyszedł czas na starzenie się i zamierza żyć do 113 lat, jak stulatki na Sardynii.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Główne zdjęcie: laykni.com