Piosenkarka i jedyna córka piosenkarza Elvisa Presleya i jego żony Priscilla Boullier Presley 1 lutego 2021 roku skończyła 53 lata. Jak teraz wygląda była żona Michaela Jacksona?

Wielki Elvis Presley miał jedną i jedyną córkę. Jak teraz wygląda 53-letnia Lisa Marie Presley, byłej żona Michaela Jacksona i Nicolasa Cage'a.

foto: google

Dzieciństwo i młodość

Lisa Marie Presley urodziła się w Memphis, Tennessee, USA. Jej rodzice, legendarny Elvis Presley i Priscilla, rozwiedli się, gdy ona miała zaledwie cztery lata. Lisa Marie dorastała w dwóch domach - w Memphis z ojcem, a następnie w Los Angeles z matką.

Uwielbiała ojca, który nieustannie zabierał ją ze sobą na koncerty. Udało mu się podzielić swoim talentem wokalnym ze swoją dziedziczką, która już we wczesnym dzieciństwie pokazała, że ​​też może wiele osiągnąć.

foto: google

Co prawda ​​tragiczny los jej ojca zdruzgotał dziewczynę i faktycznie ją zmienił. Jako nastolatka uzależniła się od nielegalnych substancji. Dobrze, że ta smutna historia zakończyła się szczęśliwie: w wieku 18 lat dziewczyna zdała sobie sprawę, że rujnuje własne życie niezdrowym nawykiem i znalazła siłę, by go porzucić, skupiając się na budowaniu kariery muzycznej.

Twórczość

Córka Elvisa Presleya rozpoczęła karierę wokalną po spotkaniu ze słynną aktorką, autorką tekstów i piosenkarką Lindą Thompson, która bardzo dobrze znała jej ojca.

Po raz pierwszy wystąpiła publicznie dla uczczenia 20 rocznicy śmierci Presleya, a jej debiutancki album został wydany w kwietniu 2003 roku. Nazywał się „To Whom It May Concern”. Następnie Lisa Marie wyruszyła w promocyjną trasę koncertową po Wielkiej Brytanii, która okazała się bardzo udana.

Source: youtube.com

Wkrótce ukazał się kolejny album „Now What”, który trafił na listę Billboard 200, a single „Idiot” i „Shine” stały się hitami.

Siedem lat później córka Presleya wydała album „Storm & Grace”, który w pierwszym tygodniu sprzedał się w ponad 9 000 egzemplarzy. Trafił także do American Billboard Rock.

Życie osobiste

Lisa Marie Presley była czterokrotnie zamężna.

Po raz pierwszy wyszła za mąż za muzyka Danny Keough: stało się to 3 października 1988 roku. Jednak życie rodzinne nie udało się i w maju 1994 roku nastąpił rozwód.

foto: google

Już 2 tygodnie po rozstaniu piosenkarka zaczęła spotykać się ze słynnym Michaelem Jacksonem. Para pobrała się na Dominikanie. Relacje rodzinne trwały półtora roku, ale nawet później byli małżonkowie komunikowali się w dość przyjazny sposób przez długi czas.

Trzecie małżeństwo okazało się najkrótsze: Lisa Marie zerwała z aktorem Nicholasem Cage 109 dni po oficjalnym ślubie.

foto: google

W 2006 roku piosenkarka po raz czwarty poślubiła gitarzystę i producenta Michaela Lockwooda. W 2016 roku Presley ponownie złożyła pozew o rozwód.

Piosenkarka urodziła po dwoje dzieci w pierwszym i czwartym małżeństwie. Od Danny Keough urodziła córkę Riley i syna Benjamina (zastrzelił się w lipcu 2020 roku). Bliźniaczki urodziły się od Michaela Lockwooda w 2008 roku - córki Harper i Finley.

foto: google

Teraz Lisa Marie Presley kontynuuje aktywną działalność twórczą i jest w dobrej kondycji fizycznej. Zdjęcia często pojawiają się na jej mikroblogu, z którego można dowiedzieć się, jak wygląda, z kim się komunikuje i czym się zajmuje.

foto: google

Główne zdjęcie: google.com