Dziewczyna z Teksasu postanowiła adoptować psa będącego dokładną kopią skrzata Dobby z „Harry'ego Pottera”. Ale po pewnym czasie wygląd zwierzaka bardzo się zmienił, a ta historia po raz kolejny udowodniła, że ​​troska i miłość mogą zdziałać cuda.

foto: lemurov.net

Użytkowniczka portalu społecznościowego „TikTok” o pseudonimie Brylee mieszka w Teksasie. Postanowiła zamieścić na swoim koncie zdjęcie zwierzaka o imieniu Boston, a także podzieliła się z subskrybentami historią znajomości z tym psem.

Mieszkanka Teksasu opowiedziała, że los Bostonu był trudny. Pracownicy schroniska znaleźli go w parku, a stan psa wzbudził zaniepokojenie. Był bardzo wychudzony i praktycznie łysy. Zwierzę wyglądało na przestraszone i całe się trzęsło.

foto: lemurov.net

Podobno były właściciel zostawił Boston i napisał notatkę w której się przyznał, że jego rodzice źle traktowali zwierzaka. Obrońcy praw zwierząt doszli do wniosku, że wiadomość została pozostawiona przez dziecko. Notatka wskazywała, że ​​rozstanie się ze swoim czworonożnym przyjacielem było dla dziecka bolesne, ale decyzja została podjęta. Właściciel wzywał tego kto przeczyta wiadomość, aby się zaopiekował porzuconym zwierzęciem.

Początkowo Boston był bardzo ostrożny wobec ludzi i nawet nie ufał wyszkolonemu personelowi schroniska. Wolontariusze aktywnie szukali nowego właściciela dla psa, a Brylee dowiedziała się o tej wzruszającej historii za pośrednictwem sieci społecznościowych. Kiedy zobaczyła zdjęcie psa, postanowiła adoptować go za wszelką cenę i dać mu drugą szansę.

Source: youtube.com

Dziewczyna przygarnęła Boston i nigdy tego nie pożałowała. Teraz Boston jest bardzo towarzyskim psem, który wcale nie boi się ludzi i jest bardzo zadowolony ze swojego nowego życia. Brylee powiedziała, że ​​potrafiła znaleźć wspólny język z psem i bardzo go pokochała. Jest to wyraźnie wzajemne, ponieważ Boston dosłownie świecie się ze szczęścia. Tak bardzo się zmienił, że w ogóle nie wygląda jak Dobby. Teraz jest uroczym i aktywnym psem.

Główne zdjęcie: lemurov.net