Victoria Jagger z brytyjskiego hrabstwa Kent została matką około rok temu, wtedy miała 35 lat. Jej córka Summer Jill szybko dorastała. A w dniu, w którym dziewczynka skończyła rok, jej mama postanowiła poczęstować córkę jej ulubionym deserem, czyli musem czekoladowym.

Jagger postanowiła sfilmować ten moment. Sama mama nie jest widoczna w kadrze, ponieważ cała uwaga operatora skupiona jest na głównej bohaterce. Dziewczyna po wypróbowaniu musu naprawdę stała się gwiazdą.

Gdy tylko dziewczyna spróbowała przysmak z łyżki, zaczęła aktywnie gestykulować i patrzeć na matkę. Najwyraźniej mała Summer Jill próbowała przekazać rodzicowi cały niezwykły zakres wrażeń wynikających z nowego jedzenia.

W kadrze mama ze śmiechem wkłada w palce córki łyżeczkę z deserem, ale dziewczynkę tak pobudza radość z deseru, że nie rozumie, jak używać łyżki. Mama znowu musi włożyć mus do jej buzi.

Source: youtube.com

Kunszt maluszka podbił użytkowników. Właśnie dlatego wideo małej Summer Jill próbującej mus czekoladowy po raz pierwszy zyskało tysiące wyświetleń.

Główne zdjęcie: lemurov.net