Zatrzymaj się, zwolnij, weź głęboki oddech i pozwól umysłowi odpocząć. Teraz zaufaj mi, bo chcę Ci pokazać coś niesamowitego i jednocześnie pięknego, widzianego w naturze.

Czytaj dalej, aby już dziś dowiedzieć się czegoś naprawdę ciekawego.

foto: google

To najspokojniejsze zdjęcie, jakie widziałem dzisiaj w Internecie, więc nie mogę się powstrzymać od podzielenia się z Wami tym śpiącym lisem, którego fotograf spotkał we Francji. Pozostaje tylko zdziwić się głębokim snem tego zwierzaka, czy po prostu wspaniałym kamuflażem fotografa, który nie zakłócił odpoczynku tego zwierzaka.

foto: google

Trudno sobie wyobrazić emocje tych rybaków, którzy znaleźli się w samym epicentrum gier tych gigantycznych wielorybów. Na tle prawdziwych olbrzymów te dwie osoby wydają się małymi „owadami”.

foto: google

Poznaj go, to jest eksponat, który z maksymalną dokładnością odtworzył największe latające zwierzę, jakie kiedykolwiek istniało na naszej planecie. Ten „ptak” ma bardzo ciężkie i trudne do wypowiedzenia i zapamiętania imię - Quetzalcoatlus Northropi, ale tak imponującego wyglądu po prostu nie sposób zapomnieć.

foto: google

Na powyższym zdjęciu widać skomplikowany wzór pozostawiony przez piorun, który uderzył w maszt na polu golfowym. Spalone resztki trawy powstały w miejscach, w których rozprzestrzeniał się silny ładunek elektryczny. Cały rysunek przypomina nieco schematyczną mapę dorzecza.

foto: google

Kolejny przykład czegoś niezwykłego. Powyżej na zdjęciu jest sfotografowane drzewo po szalejącym tornadzie. Możesz zobaczyć, jak kolosalna siła wiatru skręciła to masywne drzewo wzdłuż swojej osi, nie pozostawiając mu żadnych szans.

foto: google

Z powyższego zdjęcia patrzy na nas uroczy aligator albinos. Białe łapy, biały ogon, białe oczy i białe zęby - to wszystko jest niesamowitym dziełem natury. Wszyscy wiedzą, że dzikim zwierzętom albinosom jest ciężko przetrwać przez to że są zbyt widoczne, ale ten przystojniak najwyraźniej tym się nie martwi.

foto: google

Fotograf zauważył dziwne zarysy niezrozumiałego stworzenia nad wodą i pospieszył sprawdzić, jak to wygląda z wody. Zobaczył bardzo ciekawą ośmiornicę, która z nieznanego powodu próbowała wznieść się nad wodę. Zdjęcie zostało zrobione we Włoszech i opublikowane w magazynie National Geographic.

foto: google

Możesz pomyśleć, że jesteś na innej planecie, ale to wciąż jest Ziemia. Zdjęcie przedstawia pustynię z kwitnącymi adenium (zwanymi także różą pustynną) i majestatyczną draceną, która również się nazywa jako smocze drzewo.

foto: google

Jednemu nurkowi udało się sfotografować prawdziwy podwodny las wodorostów z bardzo uroczą foką. Ujęcie okazało się naprawdę magiczne. Patrząc na to trudno uwierzyć, że takie krajobrazy naprawdę istnieją na Ziemi.

foto: google

Na koniec chcę pokazać, jak pomysłowe potrafią być myszy. W nocy chowają się w pąkach roślin, aby ukryć się przed drapieżnikami. Ta mysz jest również bardzo inteligentna, choć w nocy zwierzak się ubrudził pyłkiem tulipana.

Główne zdjęcie: google.com