Zmiany na lepsze.

Baran

Ktoś wydaje się mieć dużo szczęścia. A tym „kimś” jesteś ty. W ciągu najbliższych kilku miesięcy będziesz miał imponujący start w karierze (tylko nie wątp w siebie i swoje mocne strony). Również w sprawach sercowych wszystko rozwinie się w najbardziej romantyczny sposób.

Byk

Cokolwiek dzieje się wokół, odejdź od zewnętrznego hałasu i wsłuchaj się w swój wewnętrzny głos. Jeśli nauczysz się rozpoznawać własne pragnienia, będziesz w stanie zbudować takie życie, o jakim zawsze marzyłeś. Pamiętaj: wszystko jest w twoich rękach.

Panna

Wydaje się, że wszystko czego dotkniesz, jest skazane na sukces. Więc wszystko, co musisz zrobić, to zdefiniować swoje cele i zaplanować działania krok po kroku. Nie krępuj się wyjść ze swojej strefy komfortu i być elastycznym, aby wszystko wyszło na twoją korzyść.

Strzelec

Ostatni miesiąc wiosny zapowiada hojną porcję emocji, które wystarczy na całe lato. Aha, i będzie gorąco! Randki jak w filmach, tańce do rana, śmiech i łzy (wyłącznie ze szczęścia) - gwiazdy mówią, że czeka Cię nowy etap w Twoim związku. Najważniejsze to otworzyć serce i nie bać się niespodzianek.

Koziorożec

Czas możliwości – to dotyczy Twojej najbliższej przyszłości. Teraz masz już wszystko, co potrzebne, by zbudować wymarzone życie: gwiazdy obiecują ci pomóc we wszystkim i wszędzie. Kariera? Związek? Spotkanie z tym samym mężczyzną? Wszystko się ułoży, po prostu nie przegap chwili.

Główne zdjęcie: glamour.ru