Zazdrość to zła cecha. Zazdrośni ludzie potrafią tylko patrzeć na szczęście innych, agresywnie zgrzytać zębami, a jednocześnie nie robić nic dla własnego dobrego samopoczucia.

A potem zastanawiają się dlaczego reszta ma wszystko, a oni nie mają nic.

Skorpion

Skorpiony nie mają powodu zazdrościć innym ludziom, ponieważ zwykle mają wszystko: zarówno praca jest dobra, jak i związek w pełnym rozkwicie. Ale przedstawiciele spod tego znaku zawsze znajdują, czego i komu zazdrościć.

Jeśli nie ma powodu, znajdą go, w przeciwnym razie życie jest nudne. Skorpiony nie tolerują obecności ludzi, którzy robią coś lepszego od nich. Skorpiony próbują eliminować takich osób, często w okrutny i bezlitosny sposób.

Jeśli znak wodny jest przez kogoś głęboko urażony, jest mało prawdopodobne, aby zostawił osobę w spokoju. Dopóki nie nadejdzie sprawiedliwość i Skorpion ponownie będzie na pierwszym miejscu. A jeśli ktoś uważa takie zachowanie Skorpiona za niesprawiedliwe, lepiej dla tej osoby milczeć.

Baran

Baran jest zawsze pierwszy. Baran jest liderem. Znak ognia jest przyzwyczajony do bycia głównym i najlepszym we wszystkim, nie może znieść innych rywali. Kiedy obok Barana pojawia się kolejny potencjalny przywódca, który jest lepszy w czymś od Barana, zaczyna się prawdziwy koszmar.

Baran zazdrości początkującemu tak bardzo, myśląc o tym co zrobić by być lepszym. Przedstawiciele spod tego znaku, w przeciwieństwie do Skorpionów, nie będą czekać na rywala w ciemnej uliczce – wybiorą inny sposób.

Taka osoba została pracownikiem miesiąca? Oznacza to, że Baran zostanie pracownikiem roku. W pewnym stopniu ta cecha pomaga nawet osobie spod znaku Baran, ponieważ nic nie motywuje do pracy tak bardzo, jak porządny kopniak z zazdrości.

Rak

Rak po cichu zazdrości. Jednocześnie stara się zrobić wszystko, aby nikt o tym nie wiedział. Co ich napędza (wstyd lub niechęć do zepsucia reputacji) - wiedzą tylko Raki. Jednak umiejętność ukrywania emocji przez ten znak wodny jest perfekcyjne, ponieważ Rak naprawdę uwielbia zazdrościć. Może mu się to nie podoba, ale nie wie, jak żyć inaczej.

Rak zazdrości każdemu szczęściu, które przytrafia się jego przyjaciołom. Zwłaszcza w przypadku, gdy sam Rak nie ma życia prywatnego.

Gdyby przedstawiciele spod tego znaku nie wiedzieli, jak ukryć zazdrość, już dawno straciliby wszystkich swoich przyjaciół, ale wiedzą, jak ukryć uczucia lepiej niż inni, dlatego mało kto dowie się o ich tajemniczej naturze.

Główne zdjęcie: google.com