Jakie znaki zodiaku żyją w ciągłym konflikcie?

Dobrze, gdy spotykasz osobę po raz pierwszy i od razu się z nią dogadujesz. Skądś pojawiają się wspólne tematy rozmów i dowcipy.

Co prawda, dzieje się to również na odwrót: możesz znać osobę przez bardzo długi czas, ale z komunikacją jest niezbyt dobrze. Nie rozumiecie swojego humoru, ciągle widzicie w sobie wady. Aby zacząć się kłócić, nie potrzebujecie powodu - wydaje się, że jesteście w stanie wiecznego konfliktu.

Jakie to są znaki zodiaku?

Lew i Byk

Ogniste Lwy są przyzwyczajone do bycia w centrum uwagi i otrzymywania komplementów za nic. Przyziemny Byk nie lubi tego stylu życia: często postrzegają ostentacyjną miłość do siebie jako próżność, której nie mogą znieść całą duszą. Z kolei Lwy uważają Byka za zbyt ograniczonego i nudnego do granic możliwości.

Koziorożec i Baran

Kiedy Koziorożec i Baran się spotkają - spodziewaj się kłopotów. Te dwa znaki są prawdopodobnie najbardziej upartymi znakami, tylko ich cele są różne. Koziorożec działa dla wspólnej sprawy, a Baran - tylko dla siebie. Dla Koziorożca ważne jest, aby zrobić to ze względu na proces, dla Barana - ze względu na lepszy wynik. I żaden z nich się nie podda!

Bliźnięta i Skorpion

Te relacje stopniowo pozbawią siły obu uczestników. Skorpiony są wymagające, mają duże nadzieje na każdy związek, a Bliźnięta są bardziej kochające wolność. Na początku ta dwójka może być sobą zafascynowana, ale dość szybko to się zmieni: Bliźnięta przestraszą się poważnych zamiarów, a Skorpiony - paplaniny i infantylizmu.

Rak i Panna

Relacja tych dwojga jest podobna do rodzic-dziecko. Panny wiele przeżywają w środku, ale od razu dają do zrozumienia czego chcą od związku. Osoby spod znaku Rak są łagodniejsze, bardziej intuicyjne i bardziej emocjonalne. Ważne są dla nich nie słowa, ale uczucia. W rezultacie Raki będą nieustannie wyżywać się na osobach spod znaku Panna, oskarżając je o obojętność, a Panny zmęczą się pracą „niani” dla wiecznie zdenerwowanego Raka.

Główne zdjęcie: ellegirl.ru