Jak ci się podoba nowy wizerunek gwiazdy?

Monica Bellucci kiedyś rozkochiwała w sobie miliony mężczyzn na całym świecie. Nawet teraz, w wieku 56 lat, nadal zdobywa serca i przyciąga entuzjastyczne spojrzenia.

foto: wday.ru

Gwiazda wydaje się być ładniejsza z wiekiem. Jednocześnie Bellucci jest przeciwniczką chirurgii plastycznej, zastrzyków kosmetycznych i innych kardynalnych środków przeciwstarzeniowych. Monica uważa, że ​​swój wiek powinien być akceptowany z miłością i godnością, a zadbana kobieta zawsze wygląda luksusowo, bez względu na to, ile ma lat.

Ostatnio zagrała w nowej kampanii Dolce & Gabbana i jest lepsza od wszystkich młodych modelek.

foto: wday.ru

Ale ostatnie zdjęcia zrobione przez paparazzi trochę przestraszyły jej fanów. Na nich Monica wygląda na całkowicie siwowłosą.

foto: wday.ru

Na szczęście aktorka zmieniła swój wizerunek tylko po to, by zagrać rolę w nowym filmie. Monica gra teraz dobrą czarodziejkę Dolores w filmie „La Befana vien di notte – 2”, który jest kręcony w Rzymie. Zdjęcia powinny ukazać się pod koniec tego roku. Paparazzi sfilmowali gwiazdę na planie.

Natomiast teraz możesz sobie wyobrazić, jak będzie wyglądać Monica za 20 lat. Biorąc pod uwagę styl życia Bellucci, uważamy, że będzie dumna ze swoich siwych włosów.

„Co zrobię, gdy się zestarzeję i moje odbicie w lustrze już nie będzie mi odpowiadało? Tak samo jak moja matka. Nie będę patrzeć w lustro, będę patrzeć na swoje dzieci”- powiedziała Monica w wywiadzie. Ale do tego jest jeszcze daleko.

W międzyczasie proponujemy oddać się nostalgii i spojrzeć na bardzo młodą Monicę, która stała się uosobieniem kobiecości i zmysłowości.

foto: wday.ru

foto: wday.ru

foto: wday.ru

foto: wday.ru

Główne zdjęcie: wday.ru