Tylko ojciec mógł tak ubrać dziecko – widać to na pierwszy rzut oka.

Chociaż Bradley Cooper i Irina Shayk zerwali dawno temu, nadal razem wychowują swoją córkę Leię, która niedawno skończyła 4 lata. Ojciec bardzo często spędza czas z dzieckiem.

foto: parents.ru

Cooper i jego córka często spacerują po Nowym Jorku. I najwyraźniej Shayk zajmuje się wtedy swoimi sprawami. Na spacery Bradley sam ubiera swoją córkę. Stało się to jasne po tym, jak paparazzi sfotografowali jego ostatnie wyjście z Leią.

Supermodelka od niemowlęctwa uczy córkę modnych ubrań i stylowych zestawów. Irinę i Leię można często zobaczyć w sklepach znanych luksusowych marek. Ale Cooper, jak się wydaje, po prostu założył dziecku „wszystko, co najlepsze na raz”: dżinsy i spódniczkę, kamizelkę, kurtkę i kalosze na wypadek deszczu. Wisienką na torcie jest dziewczęcy parasol, który opiekuńczy tatuś trzyma pod pachą.

foto: parents.ru

Niektórzy internauci byli tym rozbawieni. „Od razu widać, że tata ją ubierał!” - skomentowali to zdjęcie. Inni zgodzili się, że jest to bardzo urocze. Nie każdy ojciec troszczy się o dzieci tak wzruszająco, jak Cooper troszczy się o swoją jedyną córkę. Nawiasem mówiąc, niejednokrotnie nazywał Leię „główną kobietą swojego życia” - i my mu wierzymy.

Główne zdjęcie: parents.ru