53-letni Gianluca Vacchi podzielił się dobrą wiadomością. Jego spadkobierczyni miała skorygowany wrodzony rozszczep podniebienia.

Włoski biznesmen zasłynął w sieci dzięki swoim oryginalnym tańcom. Jest w związku z 26-letnią wenezuelską modelką Sharon Fonseca. Pięć miesięcy temu u pary urodziła się córka Blue Jerusalem. Dziewczynka miała wrodzony rozszczep podniebienia. Dziś rodzice poinformowali, że ich dziecko przeszło niezbędną operację w celu usunięcia tej wady.

Gianluca pozował w szpitalu z dzieckiem na rękach. Ojciec ostrożnie trzymał dziecko w ramionach. Przedsiębiorca otwarcie opowiedział o tym.

„W tym tygodniu nasza córka miała operację usunięcia rozszczepu podniebienia. To był dla nas bardzo trudny i pełen emocji tydzień i możesz sobie wyobrazić, jak to dla niej… Kiedy Twoje małe dziecko przechodzi coś tak poważnego jak operacja, przytłacza Cię to. Nasz anioł nigdy nie przestaje nas zadziwiać! Była taka odważna, spokojna i słodka. Jestem tak dumny, że jestem jej ojcem!" - napisał Vacchi.

foto: google

Fonseca również udostępniła zdjęcia dziecka. Blue Jerusalem bawiła się na łóżku, okazując zainteresowanie laptopem rodziców.

Sharon podkreśliła, że ​​są już w domu i wszystko jest w porządku. „Ze łzami w oczach mówię wam, że całym sercem martwię się o rodziców, dzieci których mają problemy zdrowotne! Jesteśmy bardzo wdzięczni i szczęśliwi!” – napisała Sharon.

Fani życzyli ich córce szybkiego powrotu do zdrowia oraz długiego i szczęśliwego życia.

foto: google

Główne zdjęcie: google.com