Przedstawicielki pięciu znaków zodiaku są stworzone do szczęścia, więc nie pozostaną same nawet na starość. Astrologowie stworzyli odpowiedni ranking.

Raki znane są z zamiłowania do spokojnych domowych wieczorów. Wolą życie rodzinne z ukochaną osobą od kariery i studiów. Takie kobiety najczęściej dobrze się sprawdzają jako doskonałe żony, matki i babcie. Przede wszystkim przyciągają je mężczyźni spod znaku Byk lub Skorpion.

Baran zawsze wie, czego chce od życia, pracy czy partnera. Przedstawicielki spod tego znaku zodiaku zdobędą mężczyznę, który wydaje im się najbardziej odpowiedni. Idealnymi mężami dla kobiet spod znaku Baran są to Lew i Panna.

Kobiety spod znaku Waga są zwykle popularne wśród płci przeciwnej, więc mogą samodzielnie wybrać sobie partnera. W młodości mogą nigdy nie spotkać prawdziwej miłości, ale w wieku 40 lat na pewno pojawi się właściwa osoba. Mężczyźni spod znaku Panna i Wodnik są najbardziej kompatybilne z Wagą.

Kobiety spod znaku Byk stworzone do małżeństwa. Z łatwością znajdują narzeczonych i cenią swoich wybranych za upór. Na starość kobieta spod znaku Byk wraz z partnerem otoczona jest uwagą dzieci, wnuków i prawnuków. Dla takich kobiet najbardziej odpowiednie są mężczyźni spod znaku Skorpion i Rak.

Kobiety spod znaku Lew to prawdziwe lwice, które uparcie osiągają swój cel, w tym zdobywają swojego ukochanego. Przedstawicielki spod tego znaku zodiaku przyciągają uwagę mężczyzn, a one same przede wszystkim chcą zbudować związek z mężczyznami spod znaku Baran i Skorpion.

Główne zdjęcie: google.com