Anna i Enrique poznali się w 2001 roku, kiedy kręcono teledysk do piosenki „Escape”. Na planie ich komunikacja przebiegała wyłącznie zawodowo. O możliwym bliskim związku stało wiadomo dopiero w 2002 roku, kiedy Enrique po raz pierwszy pojawił się w towarzystwie Anny - stało się to podczas ceremonii MTV Music Awards. Potem już oficjalnie zostali parą. Wtedy Anna miała 21 lat, a Enrique 28.

Po złamaniu nogi i bólu pleców w 2003 roku Anna musiała na dobre odejść z profesjonalnego tenisa, porzucając karierę dosłownie na samym starcie. Od tego czasu brała udział tylko w małych turniejach charytatywnych. Później Anna została obywatelką USA i przeniosła się za granicę do swojego chłopaka. Tam, w Miami, znajduje się dom ojca Enrique, Julio Iglesiasa.

W 2013 roku Anna i Enrique zamieszkali w nowym domu, który zbudowali niedaleko starego. Aby zrealizować ten duży projekt, kupili jeszcze dwie sąsiednie działki, a budowa trwała całe cztery lata.

foto: lemurov.net

Koszt elitarnej posiadłości o powierzchni niecałych 2 tysięcy metrów kwadratowych szacowany jest na dziesiątki milionów dolarów. Oprócz samego domu na terenie znajdują się tereny sportowe, parking, dom ochrony i oczywiście basen. Jest też molo z małym jachtem na morskie wycieczki - Anna i Enrique bardzo to kochają.

Dzielnica Bay Point, w którym znajduje się rezydencja, jest bardzo popularna wśród celebrytów. Sąsiadami pary są światowe gwiazdy kina i popu.

W 2017 roku Anna urodziła bliźniaków Nicholasa i Lucy, a w 2020 kolejną córkę Mary. Wraz z pojawieniem się dzieci na terenie osiedla pojawił się duży plac zabaw.

Anna radzi sobie sama z obowiązkami domowymi, chodzi na zakupy, gotuje i bawi się z dziećmi. W międzyczasie udaje jej się nie tylko utrzymać dobrą kondycję fizyczną, ale także publikuje rodzinne zdjęcia na portalach społecznościowych.

Główne zdjęcie: lemurov.net