Na swoim instagramie Madonna często dzieli się sukcesami dzieci. Najstarsza córka piosenkarki, Lourdes, aktywnie uczestniczy w zdjęciach dla marek modowych. Rocco marzy o zostaniu aktorem, a Mercy James zajmuje się muzyką. 15-letni syn Madonny, David Banda, buduje karierę sportową: gra w reprezentacji juniorów Benfiki w Portugalii. Jak się okazało, ma też zadatki na modela: David zaaranżował pokaz mody domowej w sukience Madonny i należy powiedzieć, że wykonał świetną robotę!

„To jest chód! – piszą w komentarzach. - Zadzwoń natychmiast do Naomi Campbell!"

Co prawda ​​byli też tacy, którym nie podobał się fakt, że David przymierzał kobiecą sukienkę. Jeden z subskrybentów oskarżył Madonnę o feminizację syna, porównując piosenkarkę do Charlize Theron, która ubiera syna Jacksona w sukienki i spódnice. Później okazało się, że Jackson uważa się za dziewczynę, a Charlize przyznała, że ​​zaakceptowała jego decyzję.

foto: glamour.ru

Przypomnijmy, że Madonna ma sześcioro dzieci: dwoje biologicznych – 24-letnią Lourdes i 20-letnią Rocco – oraz czworo adoptowanych dzieci – 15-letniego Davida i Mercy James oraz ośmioletnie Esther i Stella.

Główne zdjęcie: gogole.com