Basil Ekwan to jedna z tych nielicznych osób, w życiu których zwierzak pojawił się dość niespodziewanie. Mężczyzna nawet nie wyobrażał sobie, że wkrótce w jego domu pojawi się zwierzak i ukradnie kawałek jego serca. Ale zacznijmy od początku…

Basil lubił jadać obiady w jednej z kawiarni, do której wpadał podczas przerwy w pracy. Pewnego razu młody mężczyzna zauważył tam kotkę. Wśród wszystkich gości puszysta pani wyróżniła naszego bohatera i podeszła do jego stolika. Siedziała obok, dopóki Ekwan nie skończył posiłku. Następnego dnia mężczyzna ponownie zobaczył swoją nową znajomą, która natychmiast poszła w jego kierunku.

foto: mimimetr.me

Później młody człowiek, wchodząc do kawiarni, natychmiast szukał kotkę oczami, a ona z radością do niego biegła. Ekwan nazwał zwierzaka Sophie i zaczął ją karmić różnymi smakołykami.

Tak więc przez ponad miesiąc mężczyzna spotykał się ze swoją „przyjaciółką” w kawiarni, aż pewnego dnia Sophie zdecydowała się pójść na całość. Po obiedzie kotka nie została w kawiarni, a po tym, jak Ekwan skończył obiad, poszła za nim. Kiedy mężczyzna wsiadł do samochodu i otworzył drzwi, kotka po prostu wskoczyła na siedzenie.

foto: mimimetr.me

Tak w życiu Ekwana pojawiła się kotka. W domu kotka okazała się bardzo zabawnym, ale jednocześnie czułym i delikatnym zwierzakiem.

Ta wzruszająca historia wydarzyła się wiele lat temu. Sophie wyrosła na najsłodszą koteczkę z pięknym futrem. Ekwan jest zachwycony swoim zwierzakiem i nie ma pojęcia, jak żył bez niej wcześniej.

Główne zdjęcie: mimimetr.me