55-letnia Cindy Crawford zaskoczyła fanów nowym zdjęciem, które udostępniła na Instagramie. Internauci mogli zobaczyć, jak modelka wygląda bez makijażu.

Słynna amerykańska supermodelka, aktorka i bizneswoman Cindy Crawford nigdy nie przestaje zachwycać fanów nie tylko zdjęciami w błyszczących magazynach, ale także osobistym blogiem na Instagramie. Gwiazda dzieli się pięknymi zdjęciami, które często otrzymują entuzjastyczne komentarze. Nowe zdjęcie nie było wyjątkiem.

Poranne zdjęcie Cindy Crawford

Supermodelka, która pojawiała się na okładkach najsłynniejszych publikacji modowych, aktywnie prowadzi osobisty mikroblog na Instagramie, gdzie opowiada o swoim pracowitym życiu. Cindy dzieli się archiwalnymi zdjęciami i wolnymi chwilami, a w nowej publikacji pokazała wielu fanom zdjęcie zrobione jeszcze przed nałożeniem makijażu.

W podpisie Crawford złożyła hołd zmarłemu Kobe Bryantowi i jego córce. "Obudziłam się przez wspomnienia Anioła i jej ojca. Odszedł, ale nie został zapomniany. Twoje dziedzictwo miłości i odwagi inspiruje nas wszystkich" (przetłumaczone z angielskiego. - przyp. red.) - podzieliła się modelka.

Ale właśnie zdjęcie Cindy przyciągnęło uwagę subskrybentów. Na nim publiczność zobaczyła celebrytkę w jasnoniebieskim dresie i całkowicie bez makijażu. Naturalny wygląd 55-letniej gwiazdy zachwycił fanów, którzy rzucili się, by obsypywać Crawford komplementami.

foto: joinfo.com

"Najpiękniejsza modelka na świecie", "Wyglądasz cudownie", "Jak zawsze cudownie", "Ładne zdjęcie. Takie piękne", "Zawsze piękna, nawet bez makijażu", "Po prostu królowa piękności", "Wyglądasz tak naturalnie, a jednocześnie pięknie ", "Wciąż wyglądasz tak samo świetnie, jak wiele lat temu, kiedy dopiero zaczynała się Twoja kariera”, - piszą w Internecie.

foto: joinfo.com

Ale nie tylko Cindy Crawford otrzymuje od fanów wiele komplementów. Jej córka, która postanowiła pójść w ślady matki i zaczęła budować karierę modelki, również zachwyca publiczność. Ostatnio Kaia Gerber przyznała, że ​​zagra w nowym sezonie popularnego amerykańskiego serialu telewizyjnego.

Główne zdjęcie: joinfo.com