Przedstawiciele spod czterech znaków zodiaku mają najpotężniejszych Aniołów Stróżów. Udaje im się spełniać najbardziej upragnione marzenia i realizować ambitne plany.

Osób spod znaku Strzelec pilnuje Aniół Adnachiel, który pomaga w podróży, chroni przed niepowodzeniami i trudnościami. Ten Anioł Stróż kieruje swoich podopiecznych na właściwą ścieżkę życia, dlatego przedstawiciele spod tego znaku zodiaku są zawsze pewni siebie i nie boją się rzucić wyzwania losowi.

Egalmiel jest Aniołem osób spod znaku Ryby, który chroni przed niepowodzeniem i pomaga w sprawach miłosnych i rodzinnych. Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku rzadko cierpią z powodu problemów w życiu osobistym i rozczarowań. Ich Anioł Stróż zapewnia również wsparcie finansowe.

Podopiecznymi Bahram, strażnika szczęścia i dobrobytu, są Bliźnięta. Czują ochronę swojego Anioła, więc zawsze są pogodni i energiczni. Powodzenie towarzyszy im zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym.

Pannę chroni potężny Cadmiel. Przedstawiciele spod tego znaku zodiaku rzadko doświadczają trudności w miłości, mają szczęście nie tylko w życiu osobistym, ale także w pieniądzach.

Reszta znaków zodiaku nie powinna myśleć, że nie mają Aniołów Stróżów, zauważyli astrolodzy. Polecili też zaprzyjaźnić się z wymienionymi wyżej przedstawicielami kręgu zodiakalnego.

Główne zdjęcie: google.com