Fani aktorki zgodzili się, że Salma jest jeszcze piękniejsza bez makijażu i fryzury i zgadzamy się z nimi!

Uwielbiamy Salmę Hayek za to, że nie wstydzi się być sobą. 54-letnia aktorka pokazała siebie bez makijażu i fryzury, a jej subskrybenci zgodzili się, że Salma wygląda niesamowicie.

Aktorka jest za naturalność: w różnych wywiadach niejednokrotnie mówiła, że nie robiła i nie zamierza robić zastrzyków kosmetycznych, próbując zachować młodość: „Nie wierzę w botoks, ponieważ po zastrzykach piękna twoja twarz już nie będzie taka jak wcześniej. Jeśli wstrzykniesz raz, będziesz musiał to robić raz za razem - przez resztę życia”- mówi Salma.

foto: glamour.ru

Salma powiedziała też, że nie zmieniłaby się nawet dla swojego męża, 58-letniego francuskiego miliardera François-Henri Pinault: „Kocham mojego męża i chcę wyglądać jak miła dama w wieku 70 lat. Chcę, żeby patrzył na mnie i myślał:„ Moja dziewczyna się zestarzała, ale wciąż jest piękna”.

Wcześniej aktorka zwróciła się do sceptyków, którzy wierzą, że poślubiła Pinault dla wygody: "Wiecie, kiedy go poślubiłam, wszyscy mówili:" Och, to małżeństwo z rozsądku, wyszła za niego tylko dla pieniędzy." Możecie cokolwiek o tym mówić, a tymczasem jesteśmy razem od 15 lat. Istnieje wiele stereotypów na temat bogatych ludzi, ja również miałam stereotypy. Umawianie się z bogatym mężczyzną było ostatnią rzeczą, jakiej chciałam. Nie są w moim typie. François jest zupełnie inny”.

Główne zdjęcie: glamour.ru