W świecie Hollywood, gdzie ludzie zmieniają małżonków jak rękawiczki, czyn Norrisa jest czymś niewyobrażalnym.

Mówią, że Chuck Norris ma pamiętnik – Księgę Rekordów Guinnessa. Gwiazda filmowa i mistrz sztuk walki jest nadal podziwiany przez niezliczonych fanów. Ale utrwalony wizerunek niesamowitego mężczyzny to tylko pewna część. Możesz w pełni zrozumieć niesamowitość tego aktora dzięki historii, do której trafiła druga żona Chucka Norrisa.

foto: storyfox.ru

W wieku 18 lat Chuck poślubił Dianne Holechek. Ich małżeństwo trwało 30 lat, para wychowała troje dzieci. W 1988 Norris poślubił byłą modelkę Ginę O'Kelly. Zakochani wciąż są razem i dobrze się dogadują pomimo imponującej różnicy wieku - Chuck jest o 23 lata starszy od Giny. W 2001 roku u pary urodziły się bliźniaki.

foto: storyfox.ru

Druga żona Chucka Norrisa

Ostatni raz widzieliśmy Chucka w 2012 roku w filmie „Niezniszczalni 2”. Na swoim koncie ma ponad 40 ról. Dopiero po latach Norris wyznaje: opuścił świat kina, by zaopiekować się ciężko chorą żoną. Tragiczny wypadek dotknął ich rodzinę w 2013 roku: życie Giny O'Kelly było zagrożone z powodu błędu lekarzy.

foto: storyfox.ru

Gina musiała przejść kilka badań MRI, nic nie zwiastowało kłopotów. Ale w ciągu zaledwie 8 dni O'Kelly otrzymała trzy zastrzyki gadolinu, metalu ciężkiego, który był uważany za nieszkodliwy. Jej ciało okazało się nadwrażliwe na tę substancję, ale przez długi czas lekarze nie mogli zrozumieć w czym jest problem.

foto: storyfox.ru

"Przywieźcie ją tu pilnie"

Norris widział, jak choroba pożera jego ukochaną żonę i nie wiedział, co robić. Gina znalazła się na oddziale intensywnej terapii, schudła 7 kg, ledwo mogła oddychać. W sumie na jej leczenie Norris wydał ponad 2 miliony dolarów. W tym czasie porzucił karierę filmową, by być blisko żony. Chuck przebywał z Giną przez pięć miesięcy i ani razu nie opuścił szpitala.

foto: storyfox.ru

„Próbowali ustabilizować mój stan. Mój mąż spał na kanapie obok mnie, przeczytał mi 17 książek. Teraz mogę się uśmiechać, ale wtedy nie było o tym mowy” – powiedziała Gina. Wiele lat później O'Kelly wciąż wraca do zdrowia – potrzebuje komórek macierzystych i innych badań, aby utrzymać działanie ośrodkowego układu nerwowego.

foto: storyfox.ru

„Zrezygnowałem z kariery, aby opiekować się żoną: teraz całe moje życie jest poświęcone jej życiu, tak długo jak to możliwe. I wierzę, że to poświęcenie jest uzasadnione” – przyznał kiedyś Carlos Ray (tak właściwie nazywa się Chuck). W świecie Hollywood, gdzie ludzie zmieniają małżonków jak rękawiczki, czyn Norrisa jest czymś niewyobrażalnym.

Główne zdjęcie: storyfox.ru