Dla niektórych sen to okres odpoczynku przed rozpoczęciem nowego dnia. Dla innych to czas na otrzymanie proroczych informacji.

Astrologowie opowiedzieli, kogo gwiazdy kierują na właściwą ścieżkę i pozwalają przewidzieć los we śnie.

1 miejsce – Rak

Mistrz intuicji. Wie, jak przewidywać i z góry wie, co powinno się wydarzyć. Jego sny cechuje maksymalny realizm i wyrazistość.

Poprzez noktowizory otrzymuje jasne instrukcje od Wyższych Sił, jak postępować w danej sytuacji. Umiejętnie interpretuje to, co zobaczył, co pozwala mu osiągnąć to, czego chce. Utalentowany znak ma wrodzoną zdolność rozwikłania znaczenia snów innych ludzi.

2 miejsce – Wodnik

Pozytywny znak, który uśmiecha się nawet we śnie. Jeśli widzi koszmary, to zawsze dobrze się kończą. Wizje znaku są tak piękne i fantastyczne, że tracą chęć do przebudzenia. We śnie los daje Wodnikowi ważne wskazówki, jak odnieść sukces i spełnić marzenia.

3 miejsce – Panna

Mistrz introspekcji. Poddaje analizie wszystkie drobiazgi widziane we śnie. Zapisuje szczegółowy plan to co udało się zobaczyć w nocy i podkreśla z niego najważniejsze rzeczy. Sny Panny spełniają się w 100%. Zdolności prorocze pomagają zmienić bieg losu w pożądanym kierunku.

4 miejsce – Baran

Marzyciel, który we śnie podróżuje przez bezkres Wszechświata. Dla niego nie ma barier między rzeczywistością a światem marzeń. Baran myśli bardziej globalnie i jest w stanie przewidzieć ważne wydarzenia w skali globalnej. Jego marzenia spełniają się bardzo szybko.

5 miejsce – Bliźnięta

Znak z wyjątkowym talentem do natychmiastowego rozszyfrowania tego, co było widziane we śnie. Jego wizje są jasne, kolorowe, przepełnione głębokim znaczeniem. We śnie otrzymuje ważne wskazówki na przyszłość, widzi nadchodzące działania i przewiduje nadejście kłopotów.

Sny zawierają ważne informacje zarówno o życiu samego znaku, jak i jego krewnych i przyjaciół.

Główne zdjęcie: google.com