W Irkuckim Zoo Leia zademonstrowała, że ​​potrafi uporządkować wszystko na swoim wybiegu tak samo dobrze, jak ludzie.

W centralnym parku kultury i rekreacji miasta Irkuck znajduje się Zoo. W nim mieszka ulubienica wszystkich - szympans Leia. Personel Zoo prowadzi profil na Instagramie i często publikuje filmiki z sympatyczną i towarzyską małpą. Dziś na przykład pokazali, jak Leia z zadowoleniem i całkowicie bezpłatnie robi to, za co ludzie dostają pieniądze.

Filmik, który został opublikowany przez administratorów, pokazuje moment, w którym szympans obserwuje dziewczynę myjącą okna. Po chwili małpa dostaje szmatkę i spryskuje szybę specjalnym płynem, który ułatwia usuwanie brudu.

Leia, jakby od dzieciństwa potrafiła myć okna, pracowicie wyciera szybę. Robi to tak pewnie i dokładnie, że wielu użytkowników sieci społecznościowych zasypuje ją komplementami.

„Taka mądra, humor się poprawia gdy to oglądamy, dzięki za wideo!”, „Co za mądra małpa!” - czytelnicy komentują post.

Warto dodać, że Leia jest prawdziwą gwiazdą Zoo „Dom Natury”. Pracownicy traktują ją ze szczególną czułością i często częstują ją różnymi przysmakami. Niedawno otrzymała prezent, który stał się dla niej wielką radością. Filmik o tym, jak małpa delikatnie zjada truskawki, obejrzało prawie 8 tys. użytkowników portalu społecznościowego.

Główne zdjęcie: google.com