Rosie wyszła pewnego ranka na taras i zobaczyła, że ​​ktoś umieścił pod drzwiami pączek róży, ścięty u samej nasady. Następnego dnia znalazła jeszcze jeden - i kolejny. Dziewczyna zdecydowała, że ​​to tajemniczy wielbiciel, ale potem była bardzo zaskoczona.

Jeśli masz na imię Rosie, jak zareagujesz, gdy pod drzwiami znajdziesz pąk róży? A potem kolejny i kolejny - aż twój ganek będzie usiany różami? Dla wielu taki gest wydaje się romantyczny: anonimowy wielbiciel odwiedza cię podczas snu. Wydaje nam się to trochę przerażające, zwłaszcza gdy pamiętasz, że kwiaty są starannie przycięte u podstawy pąka.

Rosie mogła tylko zgadywać, kto zostawia róży. Jej dom otwierał się na taras w wydłużonym dzikim ogrodzie, który był wspólny dla dziesięciu podobnych domów szeregowych - więc mógł to być jeden z sąsiadów lub ich gości, albo ktoś, kto wlazł do ogrodu z ulicy. Przez ponad tydzień jej każdy dzień zaczynał się od nowego pączka róży pod drzwiami. I dopiero po dziesiątym pączku dziewczynie udało się dowiedzieć kto jest jej wielbicielem. A raczej wielbicielką – to była puszysta kotka, a Rosie ją znała.

foto: google

foto: google

Willow mieszkała w sąsiednim domu, ale znała ją cała okolica. Ta kotka była tak słodka, że ​​prawdopodobnie na każdym ganku była dla niej miska z wodą i trochę suchej karmy, a właściciele zawsze byli gotowi podrapać ją za uchem. Wygląda na to, że Willow miała nie jeden dom, a dziesięć. Rosie niedawno przeprowadziła się w okolice i teraz kotka postanowiła podbić także jej serce. Znalazła na to bardzo nietypowy sposób!

„Nigdy nie widziałam kota przynoszącego coś innego niż martwe zwierzęta”.

Kotka odgryzała kwiaty z krzaka róży w ogrodzie właścicieli, aby zanieść je Rosie. Oczywiście taki romantyczny gest roztopił serce Rosie i dziewczyna zaprosiła kotkę do domu. Willow ma teraz swoje własne pudełko i swoje miejsce na kanapie.

Source: youtube.com

„Koty uczą się tego jacy są ludzie: 1. Bądź miły 2. Przynieś coś każdemu 3. Niech wszyscy Cię uwielbiają i karmią 4. Kontroluj ludzi 5. Później cała okolica wyginie”.

Moment, w którym Willow z kolejnym kwiatkiem w zębach przykuła uwagę Rosie, dziewczyna sfilmowała – i szybko stało się to bardzo popularne. Ludzie byli zafascynowani inteligencją i urokiem tej kotki. „W momencie, gdy zdajesz sobie sprawę, że koty są lepsze niż większość ludzi”, mówi pewna dziewczyna.

Główne zdjęcie: google.com