Baran

Baran opiekuje się pięknie i uporczywie, więc zakochanie się w przedstawicielu spod tego znaku zodiaku to prosta sprawa. Ale przestać kochać i zapomnieć... Tu zaczynają się problemy. Rozpoczynając związek z osobą spod tego znaku trzeba pamiętać, że rządzi nią planeta Mars, która odpowiada nie tylko za seksualność i energię fizyczną, ale także za wojowniczość. Bądź więc przygotowany: Baran często wychodzi zwycięsko i zawsze pozostawia głębokie rany w sercach rywali (lub „byli kochankowie”). Z czasem zagoją się, ale blizny zostaną na całe życie.

Ryby

Możesz wyciąć głowę swojego byłego chłopaka ze wszystkich wspólnych zdjęć, usunąć jego numer z telefonu i zablokować swojego byłego na Instagramie, ale nie możesz tak po prostu wykreślić przedstawiciela spod tego znaku zodiaku ze swojego serca. Relacja z tymi osobami jest zawsze głęboka, zmysłowa, przesadnie romantyczna. Po rozstaniu z mężczyzną spod znaku Ryby pożegnasz się ze swoimi najpiękniejszymi randkami, delikatnymi SMS przed snem… Dlatego wyda ci się, że bajka się skończyła, a Kopciuszek nie będzie już uratowany przez księcia (w rzeczywistości tak nie jest, ale spróbuj cokolwiek wyjaśnić głowie, gdy strzała miłości przeszyła twoje serce).

Skorpion

Skorpiony to magnesy, od których nie można się oderwać. Przedstawiciele spod tego znaku zodiaku mają jakąś kuszącą mistyczną energię, która działa na innych z niesamowitą mocą. Zakochanie się w Skorpionie gwarantuje burzę emocji i najprawdopodobniej najbardziej namiętny związek w twoim życiu. Zapnij pasy i przygotuj się na emocjonalny rollercoaster, w którym miłość spotyka się z nienawiścią.

PS. Ale jeśli jesteś osobą spod znaku Bliźnięta to nie martw się. Generalnie jesteś w stanie zapomnieć o każdym, z kim nie jest ci po drodze. Nie ma znaczenia, kto to jest - Skorpion, Baran czy ktokolwiek inny.