David ma zaledwie 3 miesiące i już jest gwiazdą - dzięki swoim niesamowitym blond włosom. Podobieństwa z obecnym premierem Wielkiej Brytanii są tak duże, że wszyscy właśnie o tym mówią. Jednocześnie przepowiadają wielką karierę polityczną dla młodego Davida.

Trzy miesiące, tak. Mama mówi - czesanie jest bezużyteczne.

foto: lemurov.net

Niezwykłe włosy Davida zaskoczyły wszystkich - od położnych i pielęgniarek po krewnych. Wszystko przez to, że w rodzinie nie ma nikogo o blond włosach, z wyjątkiem tego, że babcia ma kolor włosów zbliżony do blond . Nie wiadomo, jaki gen zawiódł i doprowadził do pojawienia się chłopaka o blond włosach w rodzinie brunetów. Pod względem DNA jest synem swoich rodziców, ale jest do nich zupełnie niepodobny.

foto: lemurov.net

foto: lemurov.net

Pomimo wręcz karykaturalnego podobieństwa do premiera, rodzina odmówiła nazywania chłopca Boris. Nie ma takiej potrzeby, nie należy nadużywać. Kiedy dorośnie to sam zdecyduje o wszystkim. Co prawda, nieco trudno to wytłumaczyć przechodniom, którzy na spacerze od czasu do czasu porównują go z politykiem. W tym przypadku matka Tatiana założyła nawet konto o nazwie „Nie syn Borisa Johnsona”.

foto: lemurov.net

foto: lemurov.net

W dającej się przewidzieć przyszłości wcale nie planują strzyc młodą gwiazdę. Ciekawe jest jak będzie wyglądał w przyszłości. Włosy nie sprawiają większych kłopotów, poza tym, że matka musiała zrezygnować z czesania włosów i zrobienia fryzury synowi - nic się nie udaje, taka jest już natura. I jest to świetne!

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: lemurov.net