Fani uważają, że młody człowiek jest bardzo podobny do ojca Avy.

Reese Witherspoon ma 45 lat, jest szczęśliwą matką dwojga dorosłych spadkobierców. Gwiazda „The Morning Show” ma synów, Deacona i Tennessee, oraz córkę Avę. Wydaje się, że w życiu osobistym córki zaszły przyjemne zmiany.

Pewnego dnia dziedziczka Witherspoon opublikowała w sieci zdjęcie ze swoim chłopakiem. 21-letnia Ava Phillippe po raz pierwszy pokazała fanom swojego partnera. Zdjęcie przedstawia parę na moście na Congress Avenue w Austin w Teksasie. Wiadomo, że wielu przyjeżdża tam, by podziwiać nietoperze, które nie chcą ukrywać się przed ludźmi.

foto: wday.ru

Nietoperze trochę się wstydziły. Oto nasze wspólne zdjęcie dla was zamiast zdjęcia z nimi - ironicznie podpisała to zdjęcie Ava.

Reporterom udało się już ustalić tożsamość partnera córki Reese. Okazało się, że to Owen Mahoney, student Uniwersytetu Kalifornijskiego w Berkeley. Podobno para spotyka się od 2019 roku, ale do tego momentu Ava nie opublikowała jeszcze żadnego zdjęcia z chłopakiem w Internecie.

foto: wday.ru

Matka jako pierwsza zareagowała na zdjęcie Avy i Owena. „Ach, ta dwójka” – napisała Reese, podziwiając parę. Subskrybenci Avy szybko zauważyli, że chłopak jest bardzo podobny do jej słynnego ojca – aktora Ryana Phillippe.

W komentarzach do postu córki Reese fani sugerowali, że wkrótce dziewczyna będzie chciała wyjść za mąż za przystojnego studenta. Jednak Ava w żaden sposób na to nie zareagowała. Czas pokaże, co się właściwie wydarzy.

Główne zdjęcie: wday.ru