Szczęście jest inne dla każdego. Dla jednych jest to wierna rodzina, dla innych przyjemne uczucie motyli w żołądku, dla innych różne dziwactwa zrozumiałe tylko dla nich. I tylko nieliczni mogą być z siebie zadowoleni i uśmiechać się na każdy nowy dzień, bezwarunkowo, w każdych okolicznościach i w sytuacjach. Oto kim są ci szczęściarze.

Strzelec

22 listopad – 21 grudzień

Strzelec jest bez wątpienia najszczęśliwszym znakiem ze wszystkich. Przedstawiciele spod tego znaku kochają przygody i wolność. Strzelec nie może cierpieć przez długi czas: mają wbudowany mechanizm pozbycia się smutku, który pomaga im wrócić na pozytywną ścieżkę.

Lew

23 lipiec – 22 sierpień

Lwy nigdy nie dorastają i pozostają dziećmi do końca swoich dni. Ten znak pragnie pozytywnych i dobrych wiadomości, a na końcu zawsze je znajduje. Ich głównym źródłem inspiracji są oni sami i dopóki są sami, Lwy nie mają problemów.

Waga

23 wrzesień – 22 październik

Wagi mają łagodny charakter i wolą płynąć z prądem życia. Nie lubią konfliktów i marzą o życiu w pokoju. Waga tworzy dla siebie szczęście i harmonię, otaczając się pięknymi rzeczami i miłymi ludźmi.

Baran

21 marzec – 10 kwiecień

Baran nie dba o opinie innych, idzie naprzód do tego czego chce – włączając szczęście. Ten znak zodiaku robi wszystko do końca, a jeśli żyje, to na całego. Zwykle Baran łatwo pozbywa się złego nastroju, pamiętając wiele rzeczy, za które może być wdzięczny.

Ryby

19 luty – 20 marzec

Ryby często cierpią i są bardzo sentymentalne, ale jeśli są szczęśliwe, to można jedynie zazdrościć ludziom spod tego znaku. Ci ludzie nie tłumią swoich uczuć, ale dają im wolną rękę. Nigdy „nie gotują się” we własnych emocjach i zawsze informują innych o swoich uczuciach – zarówno pozytywnych, jak i negatywnych.

Główne zdjęcie: google.com