Dziewczynka Meika stała się jedną z najmłodszych modelek na świecie. Dziewczynka urodziła się w Australii. Tam została zauważona przez producentów. Zdarzyło się to przez przypadek. Dziewczynka była wtedy bardzo mała, miała około trzech lat. Była czarująca i już w tym wieku dostała swój pierwszy kontrakt i wynagrodzenie.

foto: fun-place.ru

Nagrania dla popularnej marki stały się punktem wyjścia dla jej kariery. Następnie była zapraszana na pokazy mody i znane na całym świecie wydarzenia. Ta dziewczynka otrzymała nawet zamówienie od wytwórni filmowej Warner Brothers.

foto: fun-place.ru

Wszyscy byli zakochani w pięknej dziewczynie. Ona zdobyła nie tylko nagrody modowe, ale także znalazła się na szczycie listy najpiękniejszych dzieci świata.

foto: fun-place.ru

Jednak mijały lata, a dziewczynka się zmieniała. Ale na szczęście jej uroda dopiero się rozwija. Teraz ona zajmuje się własną karierę i aktywnie się promuje i reklamuje. I robi to świetnie.

foto: fun-place.ru

Ma wiele ciekawych projektów i kontraktów. Nie jest to zaskakujące, ponieważ jej uroda jest naturalna, a doświadczenie od najmłodszych lat pomaga również awansować w modelingu.

foto: fun-place.ru

Główne zdjęcie: fun-place.ru