Jose Eduardo poszedł w ślady matki i został aktorem – gra w serialach telewizyjnych.

59-letnia Victoria Ruffo ma trójkę dzieci. W swoim pierwszym małżeństwie z aktorem Eugenio Derbesem urodziła syna Jose. Aktorka miała wtedy 30 lat. Dziś gwiazda meksykańskiego serialu opublikowała zdjęcie, na którym jest ze swoim synem.

Victoria poznała Eugenio na planie „Just Maria”, gdzie główną rolę grała sama Ruffo, a przyszła teściowa była jej koleżanką z serialu. Jej syn często ją odwiedzał i stopniowo zakochał się w Victorii.

Jednak para nie była razem zbyt długo - pięć lat po ślubie para rozwiodła się. Powodem była zazdrość męża o innych aktorów i popularność. W końcu on sam nie osiągnął takiej sławy. Mąż zażądał, aby Ruffo została w domu i zajmowała się tylko wychowaniem syna. Ta sytuacja nie odpowiadała Victorii.

Rozwód był niezwykle bolesny dla Victorii. Były mąż wraz ze swoją matką powiedzieli reporterom z różnych kanałów telewizyjnych i mediom, że Ruffo ukradła syna i nie pozwala mu zobaczyć ojca. W rezultacie aktorka całkowicie przestała komunikować się z byłym małżonkiem i obiecała sobie, że nigdy więcej nie wyjdzie za mąż.

Minęło jednak pięć lat, a gwiazda spotkała polityka Omara Fayyada. Gwiazda serialu zakochała się w nim i po raz drugi wyszła za mąż. To małżeństwo okazało się bardziej udane. Victoria była pewna, że ​​nie będzie już mogła urodzić, ale to nie powstrzymało Omara. Zgodził się mieszkać tylko z ukochaną i jej synem.

Niemniej jednak, gdy aktorka miała 43 lata, zdecydowała się na in vitro, podobnie jak wiele innych gwiazd, w tym rosyjskich. W wyniku tej procedury w 2001 roku Ruffo została matką bliźniąt. Po urodzeniu syna Anuara i córki Victorii aktorka porzuciła karierę filmową na pięć lat i wróciła dopiero w 2005 roku.

Oprócz serialu „Just Maria” aktorka zagrała w dwudziestu bardzo znanych brazylijskich serialach telewizyjnych. W niektórych zagrał z nią także jej najstarszy syn.

Główne zdjęcie: google.com