Młoda matka niedawno poszła do pracy i żąda przesłania jej fotoreportażu o tym, co jej córka robi w domu. Tata, żartowniś, który jest dobry w Photoshopie, postanowił to wykorzystać.

Mieszkaniec belgijskiego miasta Antwerpia, Kenny Deuss, zajmuje się światłem i dźwiękiem na koncertach w lokalnym ośrodku młodzieżowym, ale wraz z wybuchem epidemii koronawirusa w kraju ma znacznie mniej pracy, a teraz mężczyzna może spędzać więcej czasu ze swoją roczną córką Alix. Jej matka niedawno poszła do pracy i nie jest jeszcze przyzwyczajona do separacji z dzieckiem. Martwi się o swoją córkę i prosi Kenny'ego o regularne wysyłanie jej fotoreportażu o tym, co robi Alix pod jej nieobecność.

Kenny to żartowniś! Korzystając z sytuacji, postanowił zażartować z żony i założył stronę na Instagramie, na której publikuje przerobione zdjęcia dziecka w różnych niebezpiecznych sytuacjach. Wystarczy jedno spojrzenie, by u zmartwionej mamy włosy stanęły dęba.

Na tych zdjęciach mała Alix jeździ samochodem, naprawia gniazdko, wbija gwoździe, znajduje się w pralce, chodzi po linie nad przepaścią i robi inne szalone rzeczy. Jak powinna się czuć mama, gdy widzi swoją roczną córkę z piłą tarczową w rękach? Możemy się tylko domyślać.

Na szczęście szok szybko minął. Teraz kobieta, przyzwyczajona już do wybryków męża, zaczęła spokojniej reagować na te zdjęcia. Chociaż, według Kenny'ego, czasami wciąż dzwoni do domu, żeby sprawdzić. A oto kilka ciekawszych zdjęć zrobionych przez Kenny'ego. Wygląda bardzo realistycznie, prawda?

Główne zdjęcie: google.com