Piosenkarka postanowiła otworzyć zasłonę tajemnic swojego związku.

O tym, że Jennifer Lopez i Ben Affleck są w związku, fani zaczęli się domyślać kilka miesięcy temu. Para długo ukrywała się przed paparazzi, ale ostatnio kochankowie postanowili pokazać nie tylko swoje uściski, ale także pocałunek. Aktorzy wciąż nie potwierdzili oficjalnie, że są parą, ale w niedawnym wywiadzie Jennifer Lopez opowiedziała, jak się czuje po zerwaniu z koszykarzem Alexem Rodriguezem.

foto: wday.ru

"Jestem bardzo szczęśliwa. Wiem, że ludzie zawsze pytają: „Jak się masz? Co się dzieje? Czy wszystko w porządku?". Więc wiedz, nigdy nie czułam się tak dobrze ”- powiedziała Jennifer Lopez w wywiadzie dla Apple Music."

Aktorka poprosiła swoich fanów, żeby się o nią nie martwili, bo teraz czuje się świetnie i lubi być sama (ale wiemy, że gwiazda wcale nie jest sama).

foto: wday.ru

"Chcę, aby moi ludzie, którym zależy na mnie - ponieważ tak bardzo mnie na nich zależy - wiedzieli, że naprawdę dotarłam do punktu w moim życiu, w którym dobrze jest być samotną”- skłamała piosenkarka."

W wywiadzie Jennifer próbowała w każdy możliwy sposób uniknąć imienia swojego ukochanego, z którym prawie codziennie pojawia się na ulicach Los Angeles. Ale w pewnym momencie piosenkarka postanowiła jednak podzielić się szczegółami swojego związku z Benem.

foto: wday.ru

"Kocham całą miłość, która teraz do mnie przychodzi i wszystkie wasze dobre życzenia. I chcę tylko, żeby wszyscy wiedzieli, że teraz jest dla mnie najlepszy czas. To najlepszy czas w moim życiu!” – przyznała Jennifer Lopez."

Przypomnijmy, że Ben i Jennifer byli w związku od 2002 do 2003 roku. W tym krótkim czasie gwiazdom udało się ogłosić swoje zaręczyny i stać się jedną z najpopularniejszych par w Hollywood w tamtym czasie. W maju 2021 Affleck i Lopez zostali ponownie zauważeni razem. Jednocześnie relacje celebrytów wcale nie wyglądają na przyjacielskie.

Główne zdjęcie: wday.ru