Czasami naprawdę chcesz wyjechać gdzieś dalej od cywilizacji, aby znaleźć harmonię ze sobą i dziką przyrodą. Ta dziewczyna stanęła w obliczu tak nieodpartego pragnienia. Zainspirowała się domami Buszmenów, które budują z naturalnych materiałów i sama zaczęła budować.

Niezwykły tropikalny dom ma okna, drzwi, schody na dach i wiele innych przydatnych rzeczy. Dziewczyna własnoręcznie wykonała prawie całą dekorację wnętrz. Zrobiła nawet łóżko z winorośli. Wykonana jest z niego również poduszka. Pod względem jakości takie łóżko nie ustępuje zakupionym, a pod względem trwałości prawdopodobnie nawet je przewyższa.

Dziewczyna postanowiła osłonić się przed światem zewnętrznym małym płotkiem. Wzdłuż jego obwodu posadziła kwiaty, ponieważ żyzna gleba pomaga zakorzenić się każdej roślinności.

Na drugim piętrze domu dziewczyna urządziła strefę rekreacyjną. Oferuje piękny widok na gęstą tropikalną roślinność. Wyobraź sobie, jak wspaniale jest zrelaksować się tam na hamaku wieczorami, kiedy już nie ma upału.

Source: youtube.com

Przed domem dziewczyna zrobiła basen, który jest wypełniony przyjemną turkusową wodą. Ponieważ do prowizorycznej bambusowej willi nie można było doprowadzić wody, musiała sama nosić wodę z najbliższego źródła. Wysiłek zdecydowanie się opłacił, bo dziewczyna stworzyła dla siebie idealnym dom.

Główne zdjęcie: lemurov.net